Vatana millete hayrlıs olsun!!!!

FAtih terim galatasaray ile yollarını ayırmıs ve milli takım ile uzun soluklu bir anlaşma yapmssı bekleniyormus... Galatasaraylı tarftarlar adına uzldumm ama milli takım için en iyisi oldugunu dusunuyorumm sizce?

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray Yönetim Kurulu, Fatih Terim ile sözleşmesini uzatmayıp yollarını ayırması üzerine Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, "Zaten 3+1 yıllık kontrat için kendisinden söz almıştık. Hemen masaya oturup, ayrıntıları konuşacağız" dedi.

ALın laf ediyordunuz herşey gün gibi ortada.!

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• bencede

0|1
    0|0
  • Milli takım maçları çok zorlu ben hocama güveniyorum ama zor yani..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• TFF nin Galatasarayı bitirme operasyonuna izin Fatih Terim´i kınıyorum Drogba bile bizi Şampiyon yapar

0|2
    0|0
  • Fatih terimden beklemezdim.O kadar galatasaraylıyım diyordu karaktersizin biri çıktı ne yazık ki doğruysa eğer.

0|1
    0|0
    • fatih terim kesnlkle cok karakterli bir insan ama demek i karektersiz insanlar fazla tahamulu yok sen cık boyle bır hocann arkasndan konus demk kı hazmedemediii o laflarııı

• bendiss neredeyse ligten düşecek denilen gsı al 2 senede 4 kupa kazandır.sonra avrupa çeyrek final oynat.başkan hala seni hazmedemesin.sürekli olarak atmakla yolları ayırmakla tehdit etsin.yönetimde en yakın olduğun,seni oraya getiren insanları yönetime alacağını söyleyerek son dakika yönetime almaktan vazgeçsin.fatih terim bjkı 1-0 dan 2-1 yenen gsın teknik direktörü ama ünal aysal sadece oyuncuları tebrik etti eleman dedi daha ne kadar dayansın ki fatih terim

• o ayrı bir karaktersiz onu diyen ama fatih hoca bizi bu dıurumda bırakmamalıydı.Hayırlısı olsun fatih hoca için.

• adamı ya gönderdiler ya da istifaya mecbur ettiler 2 senedir takım sorunsuz gidiyo şampiyon başarılı ama bizim mal yönetim salak salak tripler laf koymalar ulan imparatoru nasıl harcıyonuz lan karaktersiz herifler ya

0|1
    0|0
    • kesinlkle katılıyorumm adam gibi adam falza geldi galiba.. bizim turk takımlarını yonetnlr cok mal cokk

• doğru karar. alkışşşşş

0|1
    0|0
  • o zaman şampiyon beşiktaş desene (:

0|1
    1|0
  • iyi oldu milli takım için :)

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;