Akp Ve Chp Bakabilir misiniz?

Size İki çift lafım var.

Chplilere : Şimdi eylem yapıp çıkıyorsunuz ya hani çapulcuyu ayyaşız diye . Bizim bilgi almamız mümkün kolayca ne demek istediğinizi biliyoruz ama sadece televizyondan bunları görüp gerçekten içki içmek için oraya çıktığınızı ve sizin ayyaş olduğunuzu zannedenler var. Ve bu yüzden Atatürk'ü yanlış tanıyorlar. sizi tanımalarını geçtim Atamızı yanlış içkici bölücü olarak tanıyorlar Lütfen yapmayın.

Akpliler: Sizde Din'e önem veriyorsunuz . Ama insanları sıkarak Kafir diyerek biyere varamassınız. Allah (c.c.) İle kulunun arasına girme hakkını kimse vermiyor ve insanları atamassınız. Hz Muhammed (S.A.V.) sizin yaptığınız gibi yola getirmemiş kimseyi güzel sözlerle dinimizin güzelliklerini göstermiş Benim dinim İslamiyet ''Hoşgörü'' dini. Kaba kuvvetle eylem yapanlar hakkıında kötü düşünerek bir yere varamassınız dinimizi kötü tanıtıyorsunuz . sanki Yezidin müslümanlığı gibi gösteriyorsunuz Dinimizin hoşgörüsünü gösterin ki Herkes bu yolda gitsin vesile olun. Kaba kuvvet felan yok dinimizde .

Yanlış mı düşünüyorum ?

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Protestoculari CHPlen bir tutmak zaten sacmalik. Protestocularin hepsi CHPli degil. Bazilari CHPye karsi. Protestolari CHP baslatmadi. CHPlen alakasi yok.

Halk capulculari Ickizi camide seks yapan Din düsmanlari olarak görüyorsa bunun nedeni cünkü AKP protestoculari ilk günden beri böyle gösterme cabasindan. AKP yandasi medya sayesinde.

Ama bu sacmaligada ancak AKPliler inaniyor.

AKP oyunu bu ülkenin cahil toplumundan aliyor, akli olmayan kisimindan. Egitim Seviyesi artikca AKPnin Oy orani düsüyor bu kanitlanmis.

Cehalet + fakirlik + Dinlen afyonlastirilmis beyinler = AKP iktidari.

Bunun üzeri AKP politika yapiyor bunlari güclendirmeye calisiyor.

Akilli halk zaten Taksim protstolarindadi. Zorla evde duran 50% bu ülkenin alt tabakasi.

Bakin bakalim kimmis bu Capulcular.

https://www.youtube.com/watch?v=6Q7Eyq5XrJU

Atatürk konusunada gelirsek. Onlar atatürke laf atmaya zaten neden ariyorlar. Padishalar icki icmiyorlar midi sangilim ? Ahh tabiki hayir onlar tabiki serbet iciyorlardi...(!)

1|1
    1|0
  • CHP ya da CHPli olduklarını söyleyip de dışarı çıkanlar ile Atatürk arasında nasıl bir birliktelik var ?

0|0
    0|0
  • ATATÜRK'e o ayyaş diyenler yüzünden biz kendimize ayyaş diyoruz. O cemaatte olanların hepsinin içinde ATATÜRK'e olan nefreti çok iyi biliyorum. O cemaat evlerinde beyinleri yıkanarak ATATÜRK düşmanı yetiştiriliyorlar. ATATÜRK'ün bu ülkeyi 15 yıl cumhurbaşkanlığı yaptığı dönemde sıfırdan var ettiği önemli değil. Onlar için önemli olan ATATÜRK'ün içki içmesi. Onlara göre ATATÜRK dinsiz. Arap alfabesini kaldırmış yerine latin alfabesini getirmiş bir gecede bütün milleti cahil bırakmış. Sanki o zaman herkes okuma yazma biliyormuş gibi...Ama bu ATATÜRK düşmanı şerefsizlerin öve öve bitiremedikleri o zamanın hacısının hocasının ülkenin dört bir yanını işgal etmiş haçlı ordusuyla işbiliği yaptıklarından hiç bahsetmezler. Memleket açlıktan kırılırken düşmana göğüs geren elindeki üç kuruşunu bile vatan için harcayan kuvva-i milliyeye katılanlar için katli vaciptir diye fetva veren hocalarından şeylerinden bilmemnelerinden bahsetmezler hiç...

0|1
    1|0
    • Kul cahil olabilir Allah İkra (oku) demiş. okumadan eleştirenlerde olabilir Allaha Havale et Allah neyin doğru neyin yanlış olduğunu herkesten her şeyden daha iyi bilir ve ona göre davranır. Öbür dünyada herkes yaptığını çekicek yanlış ibadet edende çekecek içkiiçende senkonuşursan dinlemezler ama kimse ölümsüz değil tövbeler olsunki öbür dünyada herkes görecek.

• hayatta en sevmedim şeylerden biri siyaset için atışmak birde futboll için gerek yok sağcı solcu ya da a takımı b takımı tartişmaları için dostlarımın kalbini kıramam

0|0
    1|0
  • Ülkenin her topragi zapt edilmiş 16 yaşındaki çocuklar denebilecek delikanlilar askere savaşa gidiyor analarimiz kadinlarimiz mermi taşiyor anamiz çocugunun üstünü örtmek yerine mermiyi koruyor heryere ayaklanmalar düzenleniyor bunlarla uğraştigi yetmezmiş gibi bir de ülkeyi değiştirmek ve güzelleştirmek ile uğraşıyor ve başarilida oluyor şimdi bunlari yapmiş ve yaşamiş bir adamin bir içkisi olmuş ne olmuş evet Atatürk rakiyi iyi içerdi ama asla sapitmazdi benim dedemin babasi amasyada kisa bir süre yaverligini yapmıştır bu yüce şahsiyetin gayet dine saygisi ve bagliligi vardi bunlari karalayan ve ötekeleştiren adi şerefsiz şah ismalin torunlari ve tayyip şerosudur itibar etmeyin Atanizi harcatmayin.

1|1
    0|0
  • Bu genellemeyi yapabildiğine göre binlerce-onbinlerce chpli ve akpli ile yüzyüze bir görüşme yapmış olmalısın.

Yanlış mı düşünüyorum ?

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar katılıyorum. Cumhuriyetçiliği içki içip sex yapmak olarak anlayan beyinsizler yüzünden memleket b.ka sardı

0|0
    0|0
  • Gezi olaylarında ne chp ne de başka bir parti vardı orada Halk vardı ve herkesi bir kefeye koymak için yandaş medya tarafından herkes alkolik olarak lanse edildi ...lütfen yapmayın diyorsun da yanlış şeylere dur demeyeceksen koyun gibi susarsın

0|0
    0|0
    • sen benim ne yapıp ne yapmadığımı nerden biliyorsun. Şu an gazi ,ilahiyat okuyorum ve emin ol Akpyi destekleyen 1 arkadaşım bile yok tabii chp yide desteklemediler. (chp ve ya akp dmek istemedm iki karşı görüş anlmnda)

• yanlış anladın genel olarak söz deyimi

• Özür dilerim ozaman.

• Doğru düşünüyorsun. Bravo. +5

0|0
    0|0
  • hadi CHPliler ayyaş, AKP mi dini seviyormuş,

0|1
    0|0
  • biji biji bdp <3

0|1
    1|6
  • hiç bir zaman akp ile chp yi bir tutma akp bir chp nin boku olamaz