1453 kartallar nedir necidir ?

Galatasaray-Beşiktaş maçını provake eden bu oluşumun kurulma amacı nedir kimcidir bunlar ne iş yaparlar maçı provake etmelerindeki amaç neydi ?

not: neden bunu soruyorum çünkü maçta olan koyu beşiktaşlı arkadaşlarımla konuştum çarşıdan ayrı bir grup olduklarını ve olayı onların başlattığını söyledi

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• gezi olaylarını destekleyen karşıya karşı olay çıkartmak için kurulan bir grup. taraftar grubu ble denmez

0|1
    0|0
  • AKP yakını bir oluşum olduğu söyleniyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• AKP'nin paralı adamları, taraftar falan değil.

0|0
    0|0
  • çarşı gurubunun orda burda sırf isimleri tekrar gündeme gelsin die pankart açıp saçmalamalarından sonra onların bu saçmalığına aynı saçmalık ile ama haklı olarak kurulmuş olan ve yine beşiktaş taraftarı olan anti çarşıcılardır.

siyasi görüşleri de çarşı gurubuna zıttır.

ha bide onun bunun başkan seçilmesi için kazan birahanesinde bedava biraya klüp başkanlarını satıp süleyman sebaya taş atan klüp basan çarşı gurubu kadar da alçak değillerdir.

0|0
    0|0
  • Akşamleyin haberlerde bununla ilgili bir yorum vardı, Çarşı grubu siyaseten sol görüş ya, BU 1453 kartal grubu da sağcılar tarafından ortaya atılmış çarşı grubunu zayıflatmak amaçlı taraftar grubu diyordu

0|0
    0|0
    • bu arada benim fikrimde çarşı grubunun karşısında darma dağın olurlar

Yükleniyor... ;