Hiç dışarıda yattınız mı?

Yattıysanız sebebi neydi, yanınızda kimler vardı? dfdsfdsfgsf

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• Birkaç yaz önce iki gün arabada yattım sayılır mı?

0|0
    0|0
    • neden yattın peki :D

• Bir sene,ben teyzem büyük kuzenim üçümüz Ege kıyılarından Akdeniz'e inmeye karar verdik...Geze geze gidelim mantığıyla.Tam sezon olduğu içinde kalacak yer bulamadık sonra 40-50 km daha gidip bir daha kalacak yer aradık derken sarımsaklı da sahil kenarına çekip arabayı birkaç saatin geçmesini beklemeye karar verdik biraz uyur sonra devam ederiz gündüz kalacak yer buluruz dedik...İlk gece böyleydi ama bütün gün gezip tozunca ertesi gece yine aynısı oldu.En sonunda varacağımız yere vardık ama

• ama sarımsaklı sahilinde 3-4 saatte her yerimizi sivrisinekler ısırdı...Camı kapatsan sıcak oluyor klimayı çalıştırsan nereye kadar saatlerce çalışması arabaya kötü,camı açsan sivrisinekler.Kuzenim uzun boylu olduğundan arka koltuğu kaptı büklüm büklüm ön koltukta uyuduğumu bilirim.Ah ah ne günlerdi be...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Balkonda yattım bütün yaz sayılır mı?

0|0
    0|0
  • 17 ağustos depremi zamanı. tanımadığım bir çok kişiyle beraber uyudum.

0|0
    0|0
  • Catirda yatmisligim var.

0|0
    0|0
  • Yatmadım, yatmak isterim :DD

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• dağ zirve çıkışlarında

uludağ-kazdağları-çataldağ

ark. ile

0|0
    0|0
  • yatmadım .

0|0
    0|0
  • Ya sevgilimle arabada sabahlamisimdir, ya bi' yerde disarda kalmisimdir mecburen.

Yurtdisi seyahatlerimde disarda kaldim. Adrenalini cok yuksek oluyor, tavsiye ederim. Amsterdam Sarphati Park'ta kaldim. Anlatacak deli gibi hikayelerim oldu. Hahah

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;