Bu soruyu mümkün olabildiğince herkez cevaplasın lütfen..

facede biriyle tanıştınız ve 3 gün boyunca konuştunuz. ama onu hiç tanımıyorsunuz 3 gün sonunda onu hiç bırakmayacak şekilde bağlanabilirmisiniz...

Güncellemeler:
arkadaşlar şuunu soyleyeyım kız bana taktı kafayı ben degil kurtulmak için elimden geleni yapıyorum ama yok çok baglandım diyor sana ustelık daha resmimi bile gormemiş...

0|0
1310

En İyi Kız Görüşü

• hayır saçma. inslar aylarca yıllarca tanıyı evlendikleri insanları bile yanlış tanıdıklarını söylerken 3 günlük insana güvenip nasıl bağlanabilirsin bilmiyoru. olsa olsa bir şeyden etkilenmişsindir

0|1
    0|0
    • bi kız ile konuştum baktım çok fena baglanmış ne yaptıysam yok diyor ben sana çok baglandım var mıboyle birşey ya

• yüz verme

• ya ne yaptıysam olmadı yaa seni kullanmak için bile dedim yinede olsun dedi

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Yalniz biri sevgi ilgi özlem duygusunu yasamak isteyen biri cok kolay yasar

0|1
    0|0
  • Tamamiyla psikolojik bnde yasadim

0|1
    0|0
  • Ben şahsen bağlanamam sanalda olan bir ilişkiye çok güvenemiyorum konuşup görüşmem lazım

0|1
    0|0
  • mümkün değil...

0|1
    0|0
    • başıma geldi işte mumkunmüş kız baglandım sana diyor başkada birşey demiyor bıraksın diye seni kullandım bile dedim ama olsun diyor.. ne yapmak lazım şimdi

• :) :D oyle niyetim olsa sogutmaya çalışmazdım

• Ahu bizim gençtede niyet var gibi ;-)

• Hiç sanmıyorum

0|1
    0|0
  • Yok öyle bir dünya.

0|1
    0|0
  • Hayir.

0|1
    0|0
  • hayır .

0|1
    0|0
  • hemen evlenin

0|1
    0|0
  • Ben o kızın yaptığını asla yapmazdım

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum ne işim olur sanal alemle

0|0
    0|0
  • o sana değil mesajlarına bağlanmıştır.böyle bişey mümkün değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 3 gün boyunca her gün 10 saat konuştuysanız az da olsa mümkün söylediğin. Çünkü karşıdaki psikolojik olarak kendini boşlukta hissedebilir, birine bağlanma ihtiyacı duyuyor olabilir..

Resim, cisim görme detayı herşeyi kafasında bağlamış genç bir kız için birinci derecede önemli olmayabilir.

Mutlaka öyledir demedim, olabilir dedim sadece.. Doğru teşhisi yapmak ta sana kalmış..

0|1
    0|0
    • e ne yapmak lazım duygusal boşluguna denk geldiysem

• anlamıyor ...

• Top sende, iyisi ve kötüsüyle tercih senin tercihin olmalı..

• Elini tutup yüzüne bakmadığm, jestini mimiğini görmediğim, benimle konuşurkenki tavrını görmediğim birine bağlanamam ki. En fazla beğenirim.

0|1
    0|0
  • aahahha feysde konuştuğum kızların haddi hesabı yok ama gerçektede takılıyorum ben feysde bırakırsan olmaz sadece feysden reale geçersen bağlanabilirsin ya da bağlayabilirsin kendine ama feysden yazışarak bağlanmak çok saçma abi öyle şeymi olur ya en fazla kızın fotosunu beğenirsin likelarsın :D

0|1
    0|0
  • Oldu olcak nikahta kıyalım tam olsun.

0|1
    0|0
  • zaman lazım

0|1
    0|0
  • ücgün kısa bir zaman anlamak nasıl olduğunu nasıl bir kişiliğin olduğunu :) her insanın duyguları bir olamaz kendini fazla kaptırmamak lazım zamanın akışına bırakmak lazım bence

0|1
    0|0
  • yok artık lebron james

0|1
    0|0
  • Yanlızlık Başına vurmuş : )

0|1
    0|0
  • Olabilme ihtimali çok yüksek duygusal boşluğuna denk gelmişsin be koçum :d

0|1
    0|0
    • ne yapmak lazım peki

• Bence sen onu bir gör sonra karar ver kimsenin duygularıyla oynamak basit değildir o kadar.

• 3 gün çok kısa bir süre, ben bağlanamam o derece. O kızın psikolojik sorunları olabilir belki.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;