Ayrıldığınız sevgilinize dönecek olsanız sebebi ne olurdu?

ayrıldığınız sevgilinize dönecek olsaydınız yani öyle bir ihtimal olsaydı bu halen sizi sevdiğini sizden başka birşey düşünmediğini sizin için öldüğünü bildiğiniz için mi olurdu yoksa sizi umursamaz görünüp başkasına bakabileceğini düşünürseniz mi olurdu

Güncellemeler:
cevap yazan arkadaşlar dönmem demeyin dönmem diye bir seçenek yok. her ayrıldığınızda sevgiliniz peşinden geldi sizi ikna etti. sizde buna alıştınız. şimdi yine peşinizden gelmesi sizin için ölüyor bitiyor sizden başkasına bakmıyor olması mı sizin için ona dönmenizde daha etkili olurdu yoksa başkasına bakabilme ihtimalinin birden ortaya çıkmış olması mı.

0|0
80

En İyi Kız Görüşü

• Sacma,fazlasiyla..donecek olan bensen benim ne dusundugum onemli,onun degil..ama ikisinden birini sececeksek 1. Daha makul

0|1
    0|0
    • yani artık ilgilenmeyi keserse sizi umursamazsa ve başkasına bakabilme durumu varsa bunu hissediyorsan değilde halen seni düşünüyorsa bunu face ine yazdığı şeylerden anlıyorsan felan. daha iyi diyorsun

• Beni istemeyecek sahsiyete donmeyi istemek...kopek gibi asik olsa bir kiz belki yani..ama sevene donmek daha mantikli

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Şimdi sizin ile ilgilenmezse ve ayrılmışsanız zaten o geri dönerse bu dedikleriniz bir yere bağlanabilir. Yoksa biten bir ilişki çatlamış bir bardak gibidir, ne kadar yapıştırırsanız yapıştırın, sonunda su bir yerden akar ve o bardak kırılır.Siz geri dönecekseniz bu sizin onu halen sevdiğinizi , ondan başkasını düşünemediğinizi ve onun için öldüğünüzün işaretidir.Yani sizi umrsamaz gibi görünmek, diye birşey yoktur.Ya umursarsınız ya da umursanırsınız veya tam tersi, başkasına bakabileceğini düşündüğünüz birine neden geri dönüyorsunuz ki? Bu sizi daha çok yaralar...

1|0
    0|0
    • ya kız arkadaşım benden ayrıldı ama her internete girdiğinde face ime bakıyor ve daha öncede birkaç kez ayrılık oldu ama her defasında peşinden giden ben olduğum için alıştı sanki. ama bu sefer baya kararlı gitti. halen onu düşündüğümü sevdiğimi gösterirsem bu cepte diye düşünür mü yoksa başkasına bakabileceğimi de düşünürse mi geri dönmeyi isteyebilir. anlayamadım

• Kendinizi bu kadar alçatmayın bence, zaten birkaç kez ayrılıp birleştiyseniz, bu işin cıvkı çıkmış.Evet, bu cepte diye düşünebilir.Fakat düşünmese bile artık yorulduğunu ve bu hareketlerinizin sona ermesi gerektiğini size söylediği zaman canınız daha fazla yanar.Bırakın bakalım aramayın biraz...O sizi arasın kendinizi özletin.Kızlar bazen fazla ilgidende sıkılırlar aynen erkeklerin arada bir yalnız kalmak istedikler, gibi...Biraz kendi haline bırakın..

• Ayrıldıysam bitmiştir hiçbir şansı yok.

0|0
    0|0
    • ya belki geri dönebileceğini istediğin bir ayrılmaydı. düşünsene hangi durum daha ağır basardı dönmeyi düşünmende

• Şöyle düşün, ona bir zamanlar delice aşık olmuştun neden bir daha olmayasın. eğer çok büyük bir sorun bir hata yoksa aldatma vs gibi. hangi dediğim geçerli olurdu geri dönmende

• Büyük bir sorun yoksa ayrılmazdık öylesine ayrılan insanlardan değilim.

• kız sevipte dönüyorsa ikinci şık ağır basar genelde.

0|0
    0|0
    • yani birinci şıkta erkek kendini çok seviyor diye döndürür ama ikinci şık eğer kız seviyorsa döndürür mü diyorsun

• anlaşıldı tamam

• ilk şıkta herhalde bu nasıl olsa hiçbir şekilde benden başkasına bakmaz bu cepte diye düşünüyorsunuz heralde siz kızlar.

• başkasına bakarsa gurur yaparım döneceğim varsada dönmem, ama beni unutamadığını hala sevdiğini görsem dayanamam dönerim.

0|0
    0|0
  • Dönecek olmam diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • her ikiside ama umursamazsadan ziyada çok severse, sevdiğini görürse dönülür gidilen yollar.

0|0
    0|0
  • İkisinde de olmaz. Ayrılmışsam bitmiştir. Tükürdüğümü yalamam ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;