Çocuğun amacı ne sizce?

arkadaşlar okulda devamlı bir çocukla kesişiyodum hemde nasıl kesişmek. yine bir gün çocukla bakıştık bakıştık çocuk kantinde geldi yanımızdaki masanın önünde falan durdu arkadaşlarıyla. yaklaşmaya çalışıyodu yani. gitti sonra. heralde ben bir şey yapmadığım içindi. 1 2 defa bunu yaptı işte. ve bu hareketlerin üstüne hala bakışıyoduk. arkadaşım çocuğu facebookta ekle diyee tüttürdü. ne olacak sanki belliki hoşlanıyo dedim ekledim bende. 3 gün falan oldu bir şey yazmadı. okuldada gördü bakmadı öyle eskisi gibi falan. ve ortak arkadaşımız olan bir kızın 2 3 fotoğrafını beğenmiş. ya ben hiç bir şey anlamadım. sizce neden böyle oldu. o kadarda istekli görünüyordu. sizce nedir buradaki olay?çocuğun amacı ne

Güncellemeler:
lütfen adam akıllı yorum yapacak olan yapsın çok rıca edıyorum. konuyu eleştırmeyın

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• Amaç ilgi çekmek acı çektirmek üzmek bence

0|0
    0|0
    • ben göreyim diyemı beğendı dıyosun

• Benim görüşüm böyle.

• bide ben cocugu sildim biliyomusun. eğer senın dedıgın gıbıyse yaptıgı taktık ıse yaradı o zaman.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• atın la bu liselileri burdan

1|2
    1|0
  • İhtiyacın olan şeyin linkte olduğunu düşünüyorum. link

0|0
    0|0
  • genç arkadaşım benim.bu yaşlardaki erkekler beyinleriyle düşünmezler kimde potansiyel görmüşse o tarafa yönelirler.bilmem anlatabildim mi

0|0
    0|0
  • Eleman ne yapmak istediğinden emin olmayabilir?

0|0
    0|0
  • çocuk çevresinde ki arkadaşlarına hava atmak istemiştir malum daha öğrenci o yaştaki erkekten uzak duracaksın ergenlik döneminde daha :-)

0|0
    0|0
    • neyle hava atıcak

• işte diyorum ya daha çocuk bak işte ayarladım ama salla takılmıyorum gibisinden düşünebilir

• Liselisiniz hal ve hareketlerden amaç sorgulamak mantıksız olur.Ben gidiyorum.

0|0
    0|0
  • cocugun arka cebindesin su an

0|0
    0|0
  • SENİN YERİNE ARAKDAŞLARINA BAKIYOR OLMASIN :d

0|0
    0|0
  • Belli ki tırlamış

Kendini zorlamış

0|0
    0|0