Beşiktaş ilk 20 dakikada kaç gol atar

Bu sabah arkadaşlarla konuştuk, gs maçı için ilk 20 dakikada ben iki gol atarız dedim, bir arkadaşta 1 tane olur dedi, bir arkadaş 3 tane sağlam atarız dedi. Bence ilk 20 dakikada 2 gol buluruz, daha sonra gs bize hucum yapar bizde kontratakla maçı 5,6-0 yaparız gibi geliyor.

Sizce ilk 20 dakikada kaç gol atarız?

Güncellemeler:
ilk yirmi dakikada attık 1 tane ama çok kötü oynadık. Bizim takım bildiğin geçen seneki takım, başka bişey yok

0|0
812

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• İlk 20 dakika da 2 gol ne kadar mantıklı bilmiyorum ama Galatasaray Realmadrid olayından sonra kendini biraz daha hırslandırmışsa onun da enerjisi yüksek olur.

Hak eden,emek vermiş olan kazansın bakalım.

0|0
    0|0
  • bir Beşiktaşlı olarak yeneceğimizi düşünüyorum ama bu şekilde iki taraftan da sorulan sorular artık rekabetten çok düşmanlığı anımsatıyor

1|0
    0|0
  • İlk 20 dakika da gol atamayız bence.

0|0
    0|0
  • Lütfen böyle yapmayalım olmazmı kavga çıkıyor

0|0
    0|0
  • ilk 20 dakika bilmem ama beşiktaş yener

0|0
    0|0
  • 0 atar haliyle

0|0
    0|0
  • O Melonun amk ben.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Acaba kaç tane yerseniz diye düşündünüz mü? GS ın son real madrid maçının ilk 30 dakikası ile , ikinci yarının ilk 10 dakikasını hatırlayın. Maç nerdeyse tek kaleydi, Beşiktaş böyle bir baskıya dayanabilir mi? Unutmayın sizin forvetleriniz benzema ve ronaldo değil. Maçta bir penaltı kırmızı kart oldu, Beşiktaş sonra nasıl toparlar. Futbol bu , şu an form olarak Beşiktaş GS ın çok önünde fakat, yetenek olarak ve kadro derinliği olarak değil. Biraz fazla havalandınız gibime geliyor.

0|2
    0|0
    • kendiniz bile inanmıyorsunuz yeneceğinize :)

• ilk 20 değilde ilk yarı 1 veya 2 atar beşiktaş bence

0|0
    0|2
  • hehehe GS için çok zor maçtı hani. 4 hafta galibiyetle bu kadar havaya girerseniz sonuç bu olur. Maçın finalinide harika yaptınız takdir ederim.

0|1
    0|0
  • besıktas bu macı kazansın ben ks nın ortasında essek gıbı bagıracagım,sende bagıracanmı soyledıklerın gerceklesmezse! dandık mahalle takımınız 4 mac kazandı havanız arttı,80 bın kısının onunde kepaze olmakda var:)

0|1
    0|0
  • siz daha küçük görün bakalım Galatasarayı. bizim işimize yarar yarattığınız bu rehavet. derbilerin skoru hiçbir zaman önceden tahmin edilemez. Galatasaray en kötü sezonunuda geçirse derbide farklı oynar. real maçını göz önüne alarak bu tarz yorum yapmanız saçma geliyor bana.

0|1
    0|0
    • Biz küçük görmüyoruz, olağan durumu belirtiyoruz, gerçekten inanıyormusunuz şu Beşiktaşı durdurabileceğinizi? Samimi fikrim biz real mardidle oynasaydık yenerdik, sizin gibi 6 gol yemeyeceğimiz çok açık.

• realle oynayıpta yenebilecek bir Türk takımı yok bence şuan için. çok uçtun yani. hee 6 yemezdiniz belki ama yenemezdiniz yani. formdasınız bişey demiyorum ligteki her takımdan daha formda bir beşiktaş var şuan ama inan bizim ligimizde kalite denen bir şey yok kimse realle baş edecek güce sahip değil ligimizde. futbolculara o kadar para veriliyor ama hepsi boşa. yarın ki maçtan fazla umutlu olma. puana ve galibiyete ihtiyacı olan galatasaray çünkü.

• benim anlamadığım bu sefer bjk liler çok havalandılar tamam belki haklılar biz 6 yedik sizde 4 haftadır yeniyosunuz ama arkadaşlar unutmayın sizde bir Ronaldo yok ve karşınızda kötü gidişata dur demek isteyen bir takım var diyorum ...Ben bol gollü olacağını düşünüyorum ama aralarında o kadar fazla fark olmaz kesinlikle cimbom kazanır . Takımınız iyi gidiyor tamam ama büyük konuşmayın çünkü büyük değilsiniz.

0|2
    0|0
    • Ronaldonun gönlü zaten beşiktaşta :), kartallar yüksek uçar

• fark ettiysen kesinlikle cimbom kazanır diyorum sonuçta kolay bir maç olmayacak beşiktaşı neden küçümseyeyim ki ama senin yorumuna bakılırsa anca rüyanda görürsün diyorum ..

• olmaz öyle ilk yarı beşiktaş 30. dakikada atar sonlara doğru 43. dakika gibi galatasaray atar ilk yarı 1-1 biter 60. dakika fernandes,escude,olcay şahan bunlardan 1 tanesi atar durum 2-1 90. dakika almeida 3-1 biter bu maç :D ahah maç özeti geçtim valla :D:ad:a

0|0
    0|0
  • İyi atmışınız harbiden.

0|1
    0|0
  • inşallah drogba oynar drogba oynayınca selçuk oyuna küsüyor selçuk küsünce burak iş yapmıyor sneijder ölü gibi zaten. dediğim gibi drogba oynarsa maç beşiktaşın

ama 0-0 olsun bizim olsun:))

0|0
    0|0
  • ilk 20 dakika çekişmeli geçer bence gol olmaz..

0|0
    0|0
  • 1-0 olur büyük ihtimal.Çünkü Gs yenilmeyi hazmedemez bastırır.

0|0
    0|0
  • MS:BJK:6 6

0|0
    0|0
    • 6 gol olma ihtimali çok yüksek, umarım net 6-0 yeneriz.

Yükleniyor... ;