Bütün erkeklere sesleniyorum, şuna bakmalısınız!

böyle biseyi deneyen oldumu? yorumlarinizi bekliyorum

link

Güncellemeler:
arkadaslar videoyu lütfen tam izleyelim öyle yorum yapali.videoda farkli bisey denenmis.cevaplara yorum yaptim acikladim bakabilirsiniz;)

0|0
323

En İyi Erkek Görüşü

• şaşırdım ama millet senelerce vücut geliştirme çalışıyor, spor yapıyor ginede kaslar çıkmıyor, çok zor, dikkat isteyen ve sabır isteyen bi spordur vücut geliştirme hem müthiş beslenme hem uyku, hem istikrarlı ağırlık kaldırma gerektirir, 5 saatte olacak iş değil kandırmaca vardır bence, günümüzde bilgisayarla artık her şey olduğundan daha farklı gösteriliyor... ayrıca bu herif şu 1 kavanoz nutellayı 3.dakkada bitiren hayvanat değil mi ? gerçekten insan değil bu adam... https://www.youtube.com/watch?v=OENU9ZMEeww

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• İlginç bir durum.

0|0
    0|0
  • woooww..

ama bişe anlamadın ne diyo adam.. :)

0|0
    0|0
  • ı like photoshop =)

0|0
    0|0
  • evet oldu bunu bi arkadaşım denedi ve oldu çalışmaları da bırakınca bi zaman sonra her tarafı sarktı

0|0
    0|0
  • hadi hayırlı :)))

0|0
    0|0
  • hayatimdan 3 dakika calindi.

0|0
    0|0
  • Eleman vücudunu pazarlamış başka bişey yok açıkçası. Henüz yapmadım çok yakında çekecem buna benzer bir video.

0|0
    0|0
  • makina değildir insanoğlu, tüfek mesela değildir, tank da değildir, robot değildir. biyolojik olarak kedi köpekten farkı yoktur. bu kadar kası muhabbet kuşu yapsa mesela hoşunuza gider mi?

0|0
    0|0
  • adamin normalde abdominalleri vardi zaten, yaglanip one cikartti kasip kendisini, asil sonradan gazli icecek ve o kadar yemegi yiyip karni sisirince patlayacak gibi before diye cekip koymus. sacma bir kanit. bosa midemi mahvetmezdim bunun icin.

0|0
    0|0
  • ınternet reklamından başka bisey değil ;) inanmayın böyle şeylere yazık şişko insanların parasını aşırmak için yapılmiş salak internet reklamlarından biri

0|0
    0|0
    • video farkli biseyi anlatiyor ama. ürün satmiyor. tam aksine, before after yapmis.ama kasli halini önce yapip cekiyor sonra kendini saliyor cips falan yiyor ayni gün yani göbegi cikiyor fotograf cekip yerleri degistiriyor before after oluyor:) mesele bu

• walla yarıda bıraktım o sacma resimleri gorunce

• böyleleri biraz abartı.iğne, doping gibi şeyler de kullanılıyor. ama bir kaç aylık çalışmayla güzel bir vücut elde edilebilir.bildiğim kadarıyla da bir çok bayan da aşırıya kaçmamak şartıyla biraz kaslı erkeklerden hoşlanıyor:))

0|0
    0|0
    • yok videoyu izle ne demek istedigimi anlarsin. önce sonra yapmis ama aslinda sonraki halini önce yapiyor. yani önce bes saat kas yapmak icin ugrasiyor foto cekiyor. sonra saliyor yagli yemekler iki litre sekerli su cola falan iciyor sonra yine fotograf cekiyor ve before olan bu oluyor göbek cikiyor. cidde o durumdayken ayni gün o sekilde yediginizde öyle göbegi cikabilen varmi diye merak ettim bende

• hayır reklamdır o. kesin ve net söylüyorum:)

• bunlar boş palavra denemeye gerek yok...fit bir vucüt isteyenler sporu bir yaşam tarzı haline getirmeli..bu ürünler sadece para tuzağı

0|0
    0|0
  • 3.28 saniyelik zaman birimimi harcayamam izlemek için. üzgünüm...

0|0
    0|0
  • hiçççççç gerekkkk yokkkkk

0|0
    0|0
  • deneyen varsa söylesin işe yarıyorsa bende yapayım:)

0|0
    0|0
  • ben denedim harikayım desemde inanma hiç sanmıyorum

0|0
    0|0
  • yorum yapamadım

0|0
    0|0
  • Sagliksiz vede goruntu kirliligi

0|0
    0|0
  • yok artık böyle bişey olur mu ya:):)

0|0
    0|0
  • göbeğimle mutluyum

0|0
    0|0
    • :) kas yapcanda ne olacak zaten:) rahat rahat yasa tadini cikar ezyiet etme kendine mutlu ol tabi:)

• bu halimize bakmıyonuz ama

• dis görünüse önem veren kizi ne yapasin ozaman? bakmayan bakmasin;)

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 3

• Şaşırmadım ki link açılmaıyor.

0|0
    0|0
  • o değilde adam çok sevimliymiş ya :)

0|0
    0|0
  • amacını anlamadım. gereksiz bence.

1|0
    0|0