Galatasaraylı renktaşlarım düşünceleriniz merak ediyorum ?

1.sorum: bayern münih'le karşılaşsak onlara arenayı dar edermiyiz ?

2.sorum: barnebauda real madrid'e aynı tarifeyi biz uygularmıyız?

• Bayern münihi arenada yener,barnebauda madrid'e aynı tarifeyi uygularız
    A seç
  • Ikisi olmaz malesef
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
310

En İyi Kız Görüşü

• bayerne madride bilmem ama sulalenize özel tarife uygulucaz

1|2
    0|1
    • ben sana bir tarife uygularım kocam ol dersin agzını bozma bende seni bozmim tamam mı

• s.git fenevli seni açılda görelim hangi 8taşı ya da feneviliysen

• ben her sorumu her cevabımı gizli veririm,fenevli ya da 8taşlı olacagıma ölürüm daha iyi,anladınmı yavrum senin anusunu koklarım =))))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadasım neden boyle yapıyorsun

0|0
    0|0
    • ne anlamadım

• neden boyle soru actın uzulmen gerekırken

• ben Galatasaray'lıyım,diğer takımlara ve real madride öfkem hiçbir zaman geçmez artık

• Zor şeylerden bahsediyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 0|0
    0|0
    • fenerin eline hangi takımlar verdi ?

• 1-2: Hayır.

0|0
    0|0
  • Senin fenerli olduğun belli sıkıyirsa bana cevap verde görelim

0|0
    0|0
  • ne içtin sen :) böyle sorular sorduğuna göre çok kuvvetli birşey olmalı.

0|1
    0|0
    • yoo demekki sen çekiyosun bali tiner filan böyle dediğine göre

• Aynen ++++

• link :) güzel yapmışlar kırılmaca darılmaca yok birbirimize takılıyoruz burada bugün gs yer yarın fener sonra bjk türk takımlarının kaderi bu ondan sonra kendimizi dev aynasında görürüz boşverin futbolu filan zaten herşey rezalet birde bu adamlara itibar edip el üstünde tutmayın ben özetleri bile izlemiyorum artık laf olsun diye yazıyorum.

• Ancelotti Milan'ın başındayken 2005'te İstanbul'da feneri 4-0 mağlup etmişlerdi. Shevchenko da 4 golle skoru belirlemişti. Dün de aynı şey Gs'ın başına geldi. Adam İstanbul'u seviyor galiba. Gördük ki savunma anlayışımız çok kıt ve sağlam futbolculara ihtiyacımız var. Her maçta bu kadar fark yemesek de bu anlayışla onlara sahayı dar edemeyiz bu bir gerçek.

0|0
    0|0
    • deplasmanda daha iyi oynuyoruz ama geçen seneyi hatırla ?

• Evet kendi evimizde yaptığımız 2 grup maçında da yenilmiştik geçen yıl. Deplasmanda aldığımız puanlarla grubu geçmiştik. Lakin geçen yıl takım ruhu vardı, bu yıl ne olduysa herkes birbirine girdi.

• Ikisi olmaz malesef+

0|0
    0|0
  • Galatasarayın ismini Galatasayar olarak değiştirelim. onlar atsın siz sayın:)))

0|0
    0|0
  • kendini daha da rezil etmek böyle bişey işte...

0|0
    0|0
    • nasıl ne alaka

• yani dünkü hezimetten sonra şu sorularu sorman büyük saçmalık, sadece kendinizi dahada ezdirmek, daha fazla alay konusu olmaktan başka başka birşey değil.

• sen neyin kafasını yaşıyorsun orada 8 tane atarlar. fatih terim barcelonaya 6 atan takıma karşı 2 forvet çıkıyor. baştan herkes vaov dedi adamlar tam tehlike nasıl koydular :D

0|0
    0|0
    • sen kendi takımına bak ezik insan

• lan bir git orada 10 tane yiceniz gelceniz valla siz türkiyeyi temsil etmeyin temsiz değil rezil ediyorsunz

• Sen aksam aksam ne ictin be arkadasim -) hic gulecegim de yokdu allah senide guldursun.

0|0
    0|0
    • niye ne alaka ?

• 8jk mı bizi yenicek .dd her zaman ki kekimiz tr liginde rakibimiz yok bizim.

• Gorucez pazar gunu kek mi yoksa babayimi alicaniz siz dua edinde fark yemeyin realden iyi oynuyor bjk

Yükleniyor...