Sizce neden böyle yapıyordur

çok canım sklıyor sevgilim sabah günaydn aksam eve geldim dışında ne arıyor ne soryr artık 2 yıldr çıkıyrz neden böyle ypıyor anlamyrm eskiden yemek yerknb söylerdi bn söyleyince afiyet olsn derdi ilgilnrdi tek mesaj yok

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkılmıstır bebegim.ilgisizlik olunca akabinde ayrılk gelir.demiyorsa sende ona deme

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• artık ilişkiden sıkıldı büyük ihtmal başka konuştugu kız var.ben kız arkadaşımla ilglenmediğimde büyük ihtimal başkasıyla konuşuo oluorum cünkü

1|0
    1|0
  • En sevmediğim saçmalıklardan biri.Telefonlar icat edilmeden önce sevgililer nasıl sevgili olduysalar sende o şekilde takılmaya çalış.Zırt pırt mesaj atmak artık bir yerden sonra gına getirmiş olabilir.

1|0
    1|0
  • her dakika da mesajlaşılmaz ki ya. bir süre sonra böyle sıkılabiliyoruz işte. biraz kendi haline bırak. hem belki işi vardır. gün içinde mesaj atmıyor diye triplere girme.

1|0
    1|0
    • işi yok daha demin aşkım yazdım insan bir efendimder

• valla ben de her dk mesajlaşmaktan sıkılırım. senden uzaklaştığını mı hissediyosun?

• Soğumuştur senden.*-* O ayrılmadan sen terkette bari daha fazla üzülme. :o

1|0
    1|0
  • kesin seni aldatıyor

1|0
    1|0
  • ah siz kızlar bunaltırsınız adamı. bir rahat bırakın yaw. nefes alsın eleman.

1|0
    1|0
    • öyle ama alttaki üye aldatyrdur demiş

• ihtimaller geniş çözmek sana kalmış

Kızlar Ne Diyor 1

• monotonlaşmış bir ilişki . o yapmıyorsa sen ilgi göster

1|0
    1|0
Yükleniyor... ;