Galatasarayın ilk 11i tek 3 tane yerli futbolcu

Ne anladık yenseydi bile sevinmezdim türk takımı değilki

siz ne dersiniz bu duruma ?

• Çok yabancı var
    A seç
  • Yabancılar olmasa gs bir halt olamaz
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ben gs taraftarıyım fenev ya da eziktaş değil

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• Kim var yerli iyi oyuncu eboue sezon başından beri formsuz sağ bek söyle bana ?

Melonun yedeği yok sarı kartı yedi çekimser oynamaya başladı yerli alternatif söyle ?

Sol bek zaten yerli yok

Stoper desen Ömeri alsan semihle uyumu yok başkada alternatif stoper yok

Forvet konusuna girmiyorum bile Türkiye'nin hesapta en iyi yerli forvetleri bizde Mevlütü mü alalım

Sen gidip Alperi fenere kaptırıyorsan Enginle oynarsın

Gökhan töreyi beşiktaşa kaptırıyorsan hamiti ararsın amrabata tamah edersin

Bu takımın en büyük zaafı Terimin egosu bak teknikdrektörlüğüne birşey diyemez kimse ama egosu ne diyor ''sen büyük takımsın Reale karşı Terim tek forvet oynadı derdirmem.''

Kusura bakma arkadaş 4 ortasahanın 2si(sneijder,engin) yumşak oyuncularsa o ortasahayı real deler melo kartı görünce güle oynaya deler hemde.

Geçen yılda bu yılda Reale kaybettiğimiz maçlarda Madrid öyle matah futbol oynamadı Ronaldoyu durduramazsın ama takım savunmasını 2 forvet 2 yumşak göbeklede yapamazsın heleki marcelo ve coentrao yokken iki bekide pimi çekilmiş bomba olan madridin açıklarını kanatta aramıyorsan kusura bakma 10 da yesen ağlama hakkın yok.

0|0
    0|0
    • Haklısın dostum ben o pozisyonda oynayabilecek yerli futbolcular var demiyorum yabancılara harcayacakları paranın 10 da 1 ini altyapı ya harcasalar çözülebilir bu sorun

• Alt yapıya harcasanda bizim Türk insanının zihniyetini değiştiremezsin ki çalışmıyor süper lig topcusu olunca ömründe görmediği parayı kazanıyor zaten adamlar ondan sonra üstüne koyma dertleri yok. Galatasaray alt yapısından öyle oyuncular geçti ki paf maçlarını izlerdim zamanında irfan, cafercan recep, cem sultan,berkin, erhan bu çocukları o zaman izle bilekleri brezilyalı futbolcular kadar yumşaktı Arda çıkmadan önce irfan geleceğin sergeni gösteriliyordu ama çabuk havaya girince böyle oluyor.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• yabancılar olmasa gs den bir halt olmaz.

0|0
    0|0
  • Desteklemen ya da desteklememen pek umrumuzda degil acıkcası...

Sizin kadro tamamen Türktü zaten dimi !

0|0
    0|0
    • Yav bizim kadro derken ben gs liyim zaten allah alla

• Bende diyorum onlara verecekleri parayı uzman yetiştiricilere versinler avrupadan bizim alt yapıyı yetiştirsinler

• Hemen olcak iş değil işte o .. Kaç sene de olur Allah bilir .. Ama haklısın

• Sen gerçek taraftar olsan sorgulamazdın bunu..sanki diğerleri farklı şey yapardı..

Ülkemizi Hollanda ve Almanya ile karıştırmayın..bu altyapıyla biz daha çok yabancıyla oynarız..

0|0
    0|0
  • az bile ama yok

0|0
    0|0
  • fb kıskançlığından çatlasın. yenilsek de yensek de realin karşısında iyi oynadık. fb adam olsaydı da kendi oynasaydı bu maçta :)

1|3
    1|0
    • Ne alakası var fenevle?

• Yabancı olsun ama ilk 11in 8i yabancıydı ondan dünyanın paralarını alıyolar ama elde var sıfır değişen birşey yok

• fatih terim yeterli gelmemiş de olabilir

Erkekler Ne Diyor 7

• fener zamanında brezilyalı oyuncuları türk devşirmesi yapıp yerli statüsünde oynatırken milliyetçi olmamıştı kimse ama galatasaray bu hezimeti yaşadığında nedense herkes türk kesiliverdi ne hikmettir.o kadar milliyetçi olunabiliyor madem o zman neden mesut özil ve ilkay gündoğan gibi adamlar bugün yabancı vatandaş hee ? cevabı şu: sahip çıkamadık

0|0
    0|0
    • Ben galatasaraylıyım bir

iki fenev ne yapıyorsa yapsın umrumda değil

Gsnin bu durumu hoşuma gitmiyor

• Altyapıya önem versinler diyorum burda bitiriyorum arkadaş eyv

• ayrıca hamit ile semih de sakat olduğu için oynayamadı

• yav kardeşim hangi zekayla işliyorsunuz tükiyede adam gibi futbolcular çıkıyorda GS mi transfer etmiyor sanki ayrıca Madrid Barcelona bu takımların geneli yabancı oyuncular bu çok normal asıl bizim salaklığımız Hamit Altıntop Alper potuk gibi adamlara kalıp yıllık 3 milyonla herifleri şımartıyoruz eğer kontenjan sıkıntısı olmasa türk futbolcuların bu ligde işi ne hepsi yüksek maaşdan dolayı burayı tercihe diyor

1|0
    0|0
    • Alt yapıya biraz önem verseler madem çalıştırabilen yok bari oyunculara verdiğiniz paranın onda birini adam gibi avrupadan yetiştiricilere verinde gencler yetişsin niye yetişmiyo 2000 de niye vardı şimdi yok tff halt ediyoda ondan

• yanlış bir mantık dostum. manchester united veya arsenal'in ilk 11lerinde bazen hiç ingiliz olmuyor mesela. önemli olan o takımın hangi ülkenin takımı olduğu değil mi? yerli oyuncuların kalitesi de ortada zaten. riera yerine balta, drogba yerine umut, wesley sneijder yerine emre çolakla çıksak ne olurdu bir düşün.

0|0
    0|0
  • fenerbahçe yabancı sınırlaması kalksın dediğinde rum takımı diyodunuz ne olduda döndünüz gsiler hemen ?

0|0
    0|0
  • hamit olmayınca böyle oluyor

0|0
    0|0
  • Çok yabancı var

0|0
    0|0
  • 2. yarı 2 tane yerli futbolcu kaldı yinede 6 yediler hahahaha :D

0|0
    1|1
Yükleniyor...