Fenerbahçe - Vardar karşılaşması nasıl sonuçlanır? Fenerbahçe turu geçebilir mi?

Fenerbahçe, ilk maçında deplasmanda 2-0 kaybettiği Makedon ekibi Vardar'ı bugün TSİ 20.30'da Ülker Stadı'nda konuk edecek. Rövanş maçlarının ardından üst tura çıkacak 22 takımın UEFA Avrupa Ligi gruplarındaki rakipleri, 25 Ağustos Cuma günü çekilecek kura ile belli olacak.
Fenerbahçe - Vardar karşılaşması nasıl sonuçlanır? Fenerbahçe turu geçebilir mi?Fenerbahçe-Vardar karşılaşması nasıl sonuçlanır? Sizce Fenerbahçe turu geçip gruplara kalabilecek mi?

0|1
111

En İyi Kız Görüşü

• Yok arkadaş ya. Ben umudumu kestim Fenerbahçeden artık. Bu sene de bişey yapamaz.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe yıllardır avrupa da aldığı başarısız sonuçlarla insanı en az 10 yıl yaşlandırır. dandik Makedonya takımı Vardara bile yenilen takımdan bir hayır gelmez. ben Sevilla gibi güçlü bir takıma hezimete uğramadan onurlu ve güzel bir mücadele sergileyen İstanbul Başakşehir futbol kulübünü yürekten tebrik ederim.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 10

• Fenerbahçenin ben kadrosuna koyayım.. Geçemesinler de bakalım nasıl bırakıyorum feneri.

0|1
    1|0
    • Öyle bir tur geçemedi diye takkımmı bırakılır?

• Alex gittiğinden beri ne azize ne aykuta kinim bitmedi. Soğuttular takımdan.

• Onlar ayrı konular ama dediğim gibi takım başka şahıslar başkadır neyse dostum üstte yorumdada yazdım senin bileceğin iş hayırlı geceler :)

• Fenerbahçe geçer ilk maçın skoruna bakmayın

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe geçecektir vardar ı Kadıkoyde farklı hava olacak

0|1
    0|0
  • Gecemeyebilir,;-)

0|1
    1|0
  • Handikap 1

0|1
    0|0