Sevilla-Medipol Başakşehir karşılaşması nasıl sonuçlanır? Bu gece bir destan yazılır mı?

İlk maçı 1-2 temsilcimiz kaybetmişti. Maçın genelinde kora kor bir mücadele vardı. Başakşehire tur için 2 farklı galibiyet gerekiyor 1-2 de maç uzatmaya gider.
Stat: Ramon Sanchez Pizjuan
Hakem: Willian Collum
Saat: 21:45
Sevilla-Medipol Başakşehir karşılaşması nasıl sonuçlanır? Bu gece bir destan yazılır mı?Sizce karşılaşma nasıl sonuçlanır? Bu gece bir destan yazılabilir mi?

0|1
117

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yazık ki Sevilla kazanır...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 16

• Zor bir karşılaşma. Uzatmalara götürebilirde. Uzatmalarda gol bulurmu bilemem. Başakşehir'in kaybedicek birşeyi kalmadı kontra ataklarda gol bulma şansları yüksek. Hücüm vede savunmaya yönelik gol bulmaya çalışacaklar. Sevilla ise erken gol bulduğu vakit yine skoru korumaya vede savunma olarak kapanacaklardır. Başakşehir yorarsa bastırır. Yoksa iş zor. Avrupa liginde ise başakşehir daha ileriye gider diye düşünüyorum. Haydı Başakşehir göstersin gücünü.

0|1
    0|1
  • gönlüm tabii ki temsicimiz İstanbul başakşehirden yana. ben destandan vazgeçtim. sadece büyük bir hüsran olmasın istiyorum. turuncu lacivertli temsilmize de yürekten başarılar diliyorum. rakip çok güçlü. o yüzden umutsuz bir şekilde bu cümleleri yazıyorum. inşallah yanılıyorumdur.

0|2
    0|0
  • Tur için şansımızı %40 olarak görüyorum.

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe başarmıştı. Umarım onlarda başarır.

1|1
    1|1
  • Geçen mac tivibuspor daydı bu hangi kanalda

0|1
    0|1
  • Sevilla turu atlar

0|1
    0|0
  • başak elenir

0|1
    0|0
  • Başakşehir alır;-)

0|1
    0|1
  • Zor ama imkansız değil, umarım başarılı olurlar.

0|1
    0|0
  • Sevilla turu geçer net yani

0|1
    0|1
  • 3-1 çakarlar

0|1
    0|0
  • Willian Collum bize cehennem yasatacak gibi geliyor ben bu ısmı nerden hatırlıyorum

0|1
    0|1
    • Çok ünlü hakem.

• Iş biraz zorda en azından zevkli bir karşılaşma olsun

• Basaksehır den ben ılk macta daha fazla pozisyon beklerdım hele o elya varya adam efsane basaksehırde serbest vurus mutlak gol pozısyonu kacırmadıgı sey kalmadı bızımkılerde ıyıdıler zaten yedıklerı ıkı golde savunmadan bos bıraktılar er turk takımında bu hata var

• 1 0 belki 2 0 Kg yok

0|1
    0|0
  • Sevilla 3 başakşehir 1 doğruya doğru

0|1
    0|0
  • Bence Başakşehir risk alacağı için sevilla 2-3 farkla alır maçı. Tahminim 3-0 . Umarım yanılırım.

0|1
    0|1
  • çok zor sevilla koyar geçer

0|1
    0|1
Yükleniyor... ;