Fenerbahçe bu futbolla şampiyon olabilir mi?

Ben bir Fenerbahçeli olarak imkansız diyorum. Fenerbahçe mehmet topal ve josef gibi 2 tane defansif orta saha oyuncusu ile oynuyor. Bu adamlar ara pası atamaz, çalım atamaz, ver kaça giremez, oyunu rahatlatamaz...
Ancak her gelen vasıfsız teknik adam ısrarla 2 tanesini beraber oynatıyor. Aykut'ta bu ısrardan vazgeçmeyecek ve Fb ligi 4-5 bitirir.

0|1
614

En İyi Kız Görüşü

• Aynen.
    Miadı geçmiş bazı oyuncuların ve Azizin gitmediği sürece bizden bişeyde olmicak gibi geliyor..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Giuliano'nun iyi bir transfer olduğunu gördük Allahtan. Takımda gönderilmesi gereken olan futbolcular hasan ali, ozan tufan, josef, mehmet topal, çok sevmeme rağmen ne yazık ki volkan demirel, rvp. Bu futbolcular gerçekten beş para etmez. Ha tabi baş belamız Aziz.. skrtel simon'dan sonra kendini bozdu ama toparlar diye düşünüyorum. Aatıf çok azimli ve fiziksel gücü iyi olan bir futbolcu forma kapmak için bütün mücadelisini veriyor. Orta alanda mehmet ekici'nin iyi işler yapacağını düşünüyorum sakatlığı bittikten sonra. Tahminimce Fenerbahçe 1-2 maça kalmaz daha koordineli bir takım olacak bunun sinyallerini bu maçın 2. Yarısında aldık. Umarım herşey fenerbahçe için güzel olur...

0|1
    0|0
    • Evet ama beni Aykut'un hastalıklı beyni korkutuyor. O yine ne yapar eder josef ve topal'ı beraber oynatır.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Josef mı ne guzeeel

0|1
    0|0
  • Aaaaa 2_2 bitti ağladım ya Trabzon spor <3

0|2
    0|0
  • yo olamaz insllahh diyorum bende 😊

0|0
    0|2
  • Alex geri dönsün #missyou

0|0
    0|0
  • Aykuta'a güvenip umut bağlama,
    Çok gol yiyip hakemlere sallama,
    Hâlâ şampiyon olacağını sanıyor dallama,
    Ne demişler FENER AĞLAMA

0|3
    2|2
    • Ezik ağla Beşiktaşa dil uzatacağına kendi takımının rezilliğine bak

Erkekler Ne Diyor 13

• Daha ligin ikinci haftası ve daha çok sular akacaktır bu uzun maratonda yani erkenden ümitsizliğe kapılmanın anlamı yok ama sen bu futbolla demişsin bu futbolla tabiki olamaz. Fenerbahçe'nin üstüne çok çok koyması gerekiyor. Bugünki maçta Alper'in golü çok ekstrem ve diğeride çok çok gereksiz bir penaltı yani evet Trabzon'da öyle ahım şahım oynamadı ama 3 puanla ayrılabilirdi İstanbul'dan.

0|1
    0|0
  • bence topali skertel'in yanina alistirip josefi defansif orta saha koyup, josefin yanina da ekici ile oynanmali.
    topal bir kere hata yapti diye stoper oynayamaz diye birsey yok.
    Forvet arkasi guilano
    solda valbuena
    sagda alper
    forvette soldado.
    dirar ve noustder kesilmeli kadrodan.

0|1
    0|0
  • Adam keyfine oynamıyor. Bekle bir hele Mehmet Ekici sağlığını bulsun. Mehmet Topal Mehmet Ekici ve Gulliano ile oynayacak.
    Fenerbahçe son 10 dakika oynadığı futbolla şampiyon olabilir ama geri kalan sürede senle anı fikirdeyim.

0|1
    0|0
  • Yine kanser hücrelerini tavan yaptırcaz aaaaammmmmmmkkk kaç yıldır adam gibi rahat rahat zevkle mazç izleyemez olduk

0|1
    1|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak ciddi ciddi söylüyorum bu yıl ya Beşiktaş ya da Gs şampiyon olur. Fenerbahçe şampiyon olsun herkese benden 500 TL.

0|1
    0|0
  • Giuliano, soldado ve atıf girdikten sonraki Fenerbahçe , şanssızlık yaşamazsa şampiyon olur. Net söylüyorum. O josef senen piçinn yerine başka bir çözüm bulmak lazım ama

0|1
    0|0
    • Bu adamların suçu yok. Adamlar defansif orta saha. Top çalar, uzun topları keser vs. Bundan 1 tane olur. Ancak zeka özürlü gibi Topal ve Josef'i beraber oynatıyor hocalar

• Topala lafım Yok. Bu josef denen adamın sorunu bu değil. Bu herif isteksiz ve ruhsuz. Defansta da harikalar yaratmıyor sonuçta. Ozan tufan da aynı b0k. İleri dörtlünün arkasına Mehmet Ekici ve Alpler'i monte edeceksin. Topal da josef de oynamayacak. Zaten paletta transferi bitti sayılır. Defans sağlam olduktan sonra ön liberoya gerek Yok. Çift yönlü ortasaha kullanacaksın

• Bende böyle bir fener görmek istiyorum. Ekici-alper-guliano iyi bir orta saha olur

• Gs ve Bjknin orta sahaları hem top çalıyor hemde mükemmel oyun kuruyor Ekici oynarsa belki rahatlar orta saha

0|1
    0|0
  • Aziz yıldırım olduktan sonra guardiola'yı, messi'yi getirsen boş.

0|1
    0|0
  • Galatasaray ile beşiktaşın çok gerisindeler..
    ve işin kötü tarafı hoca da çok kötü bu sene..

0|1
    0|0
  • zor bence

0|1
    0|0
  • Fanatik Bir Fenerbahçeli Olarak Üzülerek Söylüyorum. İmkansız..

0|1
    0|0
  • yav hemen pes etmeyin bende beğenmiyorum futbolunu ama daha var 32 hafta. oyuncular alışık değil.

0|0
    0|0
    • Josef ve topal aynı anda üretken olamıyor. Bunu görememek için embesil olmak lazım. Ancak aykut bugün onları beraber oynatarak embesil olduğunu kanıtladı.

• Küme düşmezse öp başına koy.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;