Yüzmeyi nasıl öğrenebilirim?

21 yaşındayım yüzme bilmiyorum nasıl öğrenebilirim kursa gidemem :) Yüzmeyi nasıl öğrenebilirim ?

0|0
517

En İyi Erkek Görüşü

• herşey kendine ve suyu güvenmekten geçiyo kurs falan hikaye hiç kıpırmasan bile su seni havada tutar bunu bilinç altına yerleştirmen lazım ilk önce

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yüzmenin yaşla alakası yok istediğin zaman öğrenebilirisin önce elinle kum kazar gibi ileri doğru gitmeye çalışarak başlayacaksın gerisi zamanla olur en kolay sırt üstü yatarak gitmektir serbest stil ve diğerleri en son öğrenmen gerekenler çok kolay takma kafaya öğrenirsin

1|0
    0|0
    • İNŞALLAH

• çok uzun kalamıyorum telaş yapıyorum boğulcam diye

• boyundan kıyıya doğru alıştırmalar yapman gerek belkide yüzüyorsun ama farkında değilsin öyle çok var mayo giy serbest stilde alıştırma yap öyle alış başlarda az az su yutarsın ama yanlış öğrenip düzeltmekten çok çok iyidir aslında çoğu kişi yanlış biliyor kol kırıyor yarım kol çekiyor kendini boşa yoruyor kafasını suya sokmadığı için sürekli sağa sola çeviriyor bunlar hep yanlış olan hareketler kıyıya doğru yüz sırt üstü bacaklarını salla ama dizden değil kalçadan salla yavaş yavaş kendini yormadan kafanı çok az kaldır su tam çene hizanda olacak şekilde git geri geri

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• sudan korkma serest birak kendini derin derin nefes alma. normal nefes al diğerlerinde kalan hava seni suyun üzerinde tutmaya yetiry zaten

1|0
    0|0
  • bende pek bilmem gifi görünce kendimi hissettim ordada çok tırsınç :D

1|0
    0|0
  • Tamamen cesaret işi yüzme çoğumuz derse girmeden öğrendik öncelikle ayakların bastığı yerde kendini suyun üstüne bırak ve şunu aklına getir ayaklarım yere basıyor burda ben boğulmam sonra kolların ve ayakların birden çalışsın

1|0
    0|0
  • suya girmeden biri gostermesen zor ogrenirsin

1|0
    0|0
  • ogrenmeeee :'(

1|0
    0|0
  • kursa git 10 gunde öğrenırsın. ama mutlaka bu işin eğitimini almış brinden ögren. yuzmeyı kendı ögrenenler genelde sadece yüzerler. ters bir durumda ne yapacaklarını bılmezler. yuzme bisiklet surme gıbıdır bı an da ögrenırsın ve hayat boyu unutmazsın. insan bedenı yuzmeye ztn duyarlıdır anne karnından. oyuzden yenı dogmuş bebeklerı suya koyarsan batmadan yuzebılırler.

0|0
    0|0
    • sağ ol ama bana göre kurs yok ki

• hanım efendı kurs dedıysek teog kursu gıbı hurraa değil. bu işi özel ders olarak tek başınızada alabılırsınız. öyle çok pahalı bişi de dğil. tek sorun bulundugunuz yer de böyle bir imkan var mı. Ben üniversitede besyo da okuyan bir öğrenciden aldım kursu 10 gunde ögrendım. her gun 1 saat çalışıyoduk.

• havuza git orada dah kolay öğrenrsin youtube dan video izlemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • kursa gitmeden ogrenemezsin

0|0
    0|0
  • ya kopekler bile yuzmeyi bilirken insanlarin bilmemesi sacma sjdjed

0|0
    0|0
  • Derine atlaman lazim ogrenmen icin😊

0|0
    0|0
  • denizde kendi kendine ogren

0|0
    0|0
  • Kursa neden gidemiyorsun

0|0
    0|0
  • Yuzme kursuna giderek

0|0
    0|0
  • Köpek yüzüşünü örn al Doğuştan gelen bişey zaten onların bn öyle ögrendim ufakken

1|0
    0|0
  • hangi sehirdesin ki

0|0
    0|0
  • Kendin öğren

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor... ;