Osmanlıspor:1 Galatasaray:3! Maçı izlediniz mi sizce nasıldı?

Galatasaray zorlu deplasmandan 3 puanla ayrılmayı başardı! Süper Lig'e Kayserispor maçında oynadığı süper oyun sayesinde 3-1'lik galibiyetle başlayan Galatasaray, Osmanlıspor deplasmanındanda kayıp vermeden ayrıldı. Ankaradaki mücadelede Galatasaray'ın golleri Maicon, Gomis ve Tolga kaydederken, ev sahibi ekibin bir golü de Serdar Gürler geldi.

Sizce maç nasıldı? Galatasaray'ın başarısını taktir etmeli ama Osmanlıspor'da sizce başarılı değil miydi?
Osmanlıspor:1 Galatasaray:3! Maçı izlediniz mi sizce nasıldı?

0|1
1027

En İyi Kız Görüşü

• Gomiss kara panter 😍🖤
    Özlenilen Galatasaray ruhu bu... 💛❤️

3|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kayserispor maçı 4-1 bitti. Bugünde ilk 60 dakika iyi diri bir Galatasaray vardı ama son yarım saat aktif dinlenme ve duran top hastalığından yine yenen bir gol, şu duran top işi çözülmeli ve takım üstüne koyarak devam etmeli ligin ilk haftalarında kayıpsız gitmek iyi.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Bazılarına şimdiden korkular salmışız :D

0|0
    0|0
  • İzlemedim ama güzel maçtı

0|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • yoo izlemedim.

0|0
    0|0
  • Kıytırık bir takımı yenecek tabi

0|0
    0|0
  • Cimbom bize söz bırakmamış imzayı atmış

0|0
    0|0
  • Kayseri ile 4 -1 bitmişti yalnız 😊

0|2
    0|0
  • Müthişti. Uzun zamandır beklediğim galatasaray geri dönmüş.

0|0
    0|0
  • İzlemedim, gs artık sıkıyor beni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• maç öncesi 3-1 skor tahmini yazdım bu siteye dogru çıktı ilk 70 dakika galatasaray baskılı oynadı havanın sıcaklıgından dolayı son 20 25 dakika biraz düşüş oldu buda normal yorumcular bile böyle düşünüyor ve yeni bir takım daha yeni yeni birbirlerini tanıyorlar gomis zaten efsane bu maçta attıgı golü ben out sandım golmuş meğersem top o kadar hızlı gitti ki insan şaşırıyor

0|0
    0|0
  • Galatasaray gibi bir takımın, Osmanlıspor karşısında galibiyet alıyor olmasına sevinmesi rezil bir durum..
    Bu takımın sikleti Barcelona, Real Madrid iken, Osmanlıyı devirdi diye sevinmek nedir ulan..

0|0
    0|0
  • Galatasaray cok uyumlu ve kosan, baski yapan bir takim kurmus. Son vuruslari yapan oyunculari da etkili baya. Bu yil sampiyonlugun en buyuk favorisi gorunuyor.

0|0
    0|0
  • çok fena oynuyoruz yaaa

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ı bu yeni lig döneminde gerçekten çok başarılı buluyorum. Umarım böyle güzel galibiyetler alarak devam eder.

0|0
    0|0
  • kayseri macını tam izledim kayseri bu sene kesin düşer..
    osmanlı takımda düşüşte ama galatasarayın şuanki takım ruhu çok iyi bunu bir fenerbahçeli olarak söylüyorum ama dişli bir forvet hattı olan takım galatasarayı rahat yener.

0|0
    0|0
  • Bu yil goturcekler giibi farkli

0|0
    0|0
  • Zorlu bir deplasman mı? Gol atana kadar osmanlı ne hucüm yapabildi ne de savunma buna zorlu denmez bence

0|0
    0|0
  • Gs ilk real gibi oynadı. 2. yarı ise menemenspor gibi

0|0
    0|0
  • Aslan kükredimi sessizlik başlar 🐦🐥

1|0
    0|0
  • Şampiyon belli.

0|0
    0|0
  • Cimbom gümbür gümbür geliyor 3-4 maç daha 3-4 atarak gidersek rakipler sahaya çıkmaya cesaret edemez

0|0
    0|0
  • maçı izlemedim. izleyince kararımı veririm.

0|0
    0|0
  • superdi

0|0
    0|0
  • gs çok iyi bu sene geçen senenin bjksi

0|0
    0|0
  • Galatasaray bu sene gerçekten çok sağlam ilerliyor..
    geçen sene ile mukayese kabul etmez..

0|0
    0|0
  • Gomisss king kong 😂

0|0
    0|0
  • İyi oynadık gibi bakalım
    Önümüzdeki haftalarda neler olacak

0|0
    0|0
  • Zorlu deplasman degil. Geçen sene den bir eser yok. Malatyaspor da geçen hafta yendi, hatırlatırım.
    Yine de tebrikler 😊😊

0|0
    0|0
  • Harcanıyorsun fenomen.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6
Yükleniyor... ;