Samir Nasri Antalyaspor'da başarılı olabilir mi?

Samir Nasri Antalyaspor'da başarılı olabilir mi?30 yaşındaki oyuncu ile Antalyaspor 2 yıllık sözleşme konusunda anlaşma sağladı.
Nasri yıllık 4 milyon Euro alacak.
2011 yılında Manchester City'nin yolunu tutan Fransız oyuncu geçen sene Sevilla'ya kiralanmıştı. Nasri, İspanyol ekibinde çıktığı 31 karşılaşmada 3 gol 3 asistle oynadı.

1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yılın transferini yaptılar. Kalitesini konuşmaya gerek yok. Yaşı ilerlemiş fakat yine de iş yapar. Eğer iyi oynarsa ligin tozunu alır, affetmez.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Kendini kanıtlamış kaliteli ve iyi bir oyuncu. Ben daha çok Cıty sen biliyorum büyüklerdede çok rahat oynardı. Bir ara Beşiktaş ciddi şekilde ilgilenmişti. Hayırlı olsun.

1|0
    0|0
    • Manchester City'de yükselme dönemini yaşamıştı. Umarım o eski formuna kavuşur

• Eto'o referans olunca böyle isimlerin gelmesi doğal hayırlı olsun kesinse
    Solda eski Lokomotivli Maicon sakatlıktan dönünce sağda Menez ortada Nasri İleride Eto o bildigin şampiyonlar ligi hücüm hattı bu geride sandro ve stoperde isviçreli djdrou var (doğru yazmadım) kalecileride bildigimiz bir isim Ruud Boffin iyi kadro valla takım oyununa dökerlerse bunu ilk 5 6 ya girerler gibime geliyor

1|0
    0|0
  • olur

1|0
    0|0
  • Bu fener slk mı nıye almıyor bunları

1|0
    0|0
  • Bizimkiler istedi alamadi.. antalya aldiysa helal olsun... hem bana 1 saat uzaklikta izlemeye giderim.. iyi transfer

1|0
    0|0
  • menez gibi sakatlanmaz inşallah. forvette eto solda nasri sağda menez ohhh

1|0
    0|0
  • Aman genç futbolcu yetiştirmeyelim. Nerede 30 + futbolcu varsa alalım. bir çuval para verelim. Yazık Çocukların önünü açmıyoruz. Sonra Milli takımda oyuncumuz olmuyor.

1|0
    0|0
  • bu futbolcuyu tanıyorum. city de ismini duymuştum. antalyaspor da çok rahat oynar. Antalyaspor da artık flaş transferler yapmaya başladı. en flaşı da samuel etoo ydu.

1|0
    0|0
  • Bu adamı severek izlerdim şimdi antalyaya gitmesi bir garibime gitti beşiktaş varken , umarım antalya da başarılı olur pek umudum yok ama 😄

1|1
    0|0
  • Olur. Tabi eto ile beraber ucurabilier

1|0
    0|0
  • Bu tarz teknik oyuncular oynamak isterse her türlü faydalı olur. Çok iyi transfer menezle birlikte etoyu beslerler. eto ac kalmaz 😄

1|0
    0|0
  • olsun mu

1|0
    0|0
  • Helal olsun ya. Umarım başarılı olur.

1|0
    0|0
  • Ölüsü yeter

1|0
    0|0
  • Kaliteli oyuncu yatmaya gelmemiştir inşallah.

1|0
    0|0
  • Olur

1|0
    0|0
  • geçen sezonki grafiğine bakarsak hayır..
    ama hala iyi futbolcu..

1|0
    0|0
  • Yuhh Antalyaspora bak lan

1|0
    0|0
  • 3 büyüklerin alamadığı adamlar artık diğer takımlarda. tebrik ederim antalya yonetimini.

1|0
    0|0
  • Sen besiktasi reddet Antalyaya git 😬😬

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 2

• olabilir.

1|0
    0|0
  • tanımıyom