Futbol maçlarında su molası verilmesi doğru mu?

Şenol Güneş dünkü maçtan sonra "Su molası neden veriliyor, çay molası da versinler" diyerek verilen molları eleştirdi.

Bence böyle bir molaya gerek yok susayan oyuncu şimdiye kadar nasıl kenara gelip suyunu içiyosa bundan sonra da aynı şekilde içebilir. Zaten taktik almak için de kenara geliyolar. O arada da içebilirler. Gereksiz bir mola.

0|1
339

En İyi Erkek Görüşü

• Şenol Güneş işini yapsın tıbbi sonuçlarını bilmeden konuşacağına

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• Şu günlerde doğru en azından ilk yarı ve ikinci yarı birer kereden olabilir ve kısa tutulmalı. Puan kaybından sonra bu açıklamalar ironik geçen hafta su molasını eleştirse eyvallah derdim birde verilen penaltıyı, bugün Osmanlı'da çelme takabilir bunlar ilk haftalarda doğal. Son yıllarda çok sporcu ölümü oluyo en azından bir çalkalasınlar çok eleştiremem yani.

2|0
    0|0
  • Bildiğim kadarıyla maçların bu kadar geç oynanmasının sebebi zaten vücut değerlerinin etkilenmemesi. Şenol hocanın orada söylemek istediği ayrıca o değildi, ilk yarı su molası verildi +3 uzadı, ikinci yarı bir sürü sakatlık oldu +4 uzadı bu zamanı neye göre ayarlıyorlar söylesinler de bilelim diyor. Diğer husus su molası ile alakalı iğneleme yapma sebebi; tam oyuncular ritim bulmuşken, organize oynamaya başlamışken oyun soğuyor bundan dolayı da istemiyor. Bu saatte olan maçlara çok şart olmadığını düşünüyorum bende.

0|0
    0|0
  • şu aralar sıcak olduğu için verilmesi normal. zaten normal zamanda böyle bir uygulama yok. neden tepki göstermiş anlamadım.

1|0
    0|0
  • Çakma filozof dedi diye yanlış birşey değil. Sonucta havalar sıcak ve sıvı kaybı oluyor. Bir oyuncunun ölmesimi gerekli dehidrasyondan şu molasinin gerekliliğini anlayabilmek için

1|1
    0|0
  • Yaz uygulaması. Yavrum trezeguet be

1|0
    0|0
  • Boş bir laf adamlar habire bir koşuyor. Ter atılımı sayesinde vücuttaki suda atılıyor. Belli zaman sonra vücut sıvı alımı istiyor. Su molası verilmesi tabiki de doğru.

0|0
    0|0
  • Kalp krizi geçirirlerse busıcakta, bunun vebalinide alacakmı?

0|0
    0|0
  • şenol ağlama 😂😂😂😂

1|2
    1|1
  • yazın çok aşırı sıcaklara ve neme dayanmak kolay değil. onlarda her ne kadar profesyonel futbolcu olsalar da netice de insanlar. o kadar koşup efor sarf ediyorlar. bence su molası bir ihtiyaçtır ve gereksiz de değildir. sıcaktan baygınlık geçirse daha mı iyi olur. şenol günel git gide fatih terime benzemeye başlıyor. biri kuzu idi aslan oldu. şimdi sıra bunda.

0|0
    0|0
  • Yuksek sicaklarda verilmesi normal, normalindd e oyuncular durus esnasinda kenara kosup su icerler. Ama dunku macta su molasi bir besiktasli olarak senol hoca icin mazaret

0|0
    0|0
  • Şenol Güneş kafasından sallamış. Bu sıcaklarda kaybedilen suyu tekrar aldığında vücudun biraz dinlenmesi lazım. Durmadan koşmak vücudu mahveder.

0|0
    0|0
  • Tartışmaya değmeyecek bir konu

0|0
    0|0
  • Futbolcu sağlığı için gerekli bence. Söz konusu sağlıksa hiçbir müsabakanın önemi yoktur

1|0
    0|0
  • Mantıklı

1|0
    0|0
  • Verilsin de maçın sonuna adam gibi eklensin.

1|0
    0|0
  • Şenol hoca doğru söylemiş bence o saatte ne sıcağı varda su molası veriyorsun şaçma bence

1|0
    0|0
  • Ben burdan markete yürürken giysi değiştiriyorum adamlar kaç km koşuyor.
    Bu açıklamayı ancak futboldan anlamayan biri yapabilir

0|0
    0|0
  • Yaz aylarında vücut kış aylarına göre daha fazla su ihtiyacı duyar aşırı nem sıcak kalbi çok yorar azıcık kafası çalışan bilir dün maçı cüneyt çakır yönetmedi penaltı verilmedi ya garezleri buna

0|0
    0|0
  • Saçma tabi mola işi

0|0
    0|0
  • Dogru tabi onlarda insan. Senol babayı aldı diye artislik yapmis

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor... ;