Sizce Mehmet Demirkol bu açıklamalarında haklı mı?

Sizce Mehmet Demirkol bu açıklamalarında haklı mı?
Mehmet Demirkol:"Ozan, Hasan Ali, Şener, İsmail
.. Bizden daha fazlası olmaz diyorlar"
Mehmet Demirkol:"Ben Ozan Tufan'a destek verdikçe, daha fazlası var dedikçe, o 'Yok'diyor.. Ben oğluma bu kadar fazla kıyak geçmedim..."
Mehmet Demirkol:"Fenerbahçe bu sol beklerle mi oynayacak? Allah kolaylık versin.."açıklamalarında bulundu

1|2

En İyi Erkek Görüşü

• En sevdiğim yorumcu sonuna kadar haklı, vericen eline bavulları beş para etmez.

İsmail, Hasan Ali, Ozan, Salih bunlar büyük takım oyuncusu olamaz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle haklı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• Türk oyunculardan bir bok olmayacağını anladık. Bazi Almanya takımlarının alt yapılarında gelişen oyuncular hariç
    Mesela bir Ahmet han var sahada şu yaşında Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte forvet olmadığı için şans bulmuş ama insan bir iki sut çeker uzakta olsa, bir kez topla bukus ceza sahasında ama yok. buyuk ihtimal oda kaybolup gidecek genç olması tecrübesiz olması bu kadar mal olmasına sebep değil, onun yaşında milyonlarca Euro eden oyuncular var. Sonuc olarak alt yapı eksikliği ve disiplinsizlik türk oyunculardan bir bok olmayacağının kanıtı

1|0
    0|0
  • mehmet demirkolun çogu acıklamaları haklı her insanin bir kapasitesi vardır ondan fazlasına gidemez kendini aşmak isteyen aşar ama bu takım ile bunu oyuncular beceremez fenerbahce rakibinin buyuk bosluk verdigi macta bile o bosliklari degerlendiremedi ceza sahasi icine acilan ortalarin bir kacı disinda gerisi etkisiz ve tehlike olusturmadı

1|0
    0|0
  • Haklı, gelişim önce kafada başlar. Bir yerlere geldikten sonra benim olurum bu demek en aptalca şeydir.

1|0
    0|0
  • advocaatın söylediği gibi, malzeme bu. takımda fenerbahçede oynayabilecek seviyede futbolcu bir ya da ikiydi. ama sahaya onbir çıkıyor, sonuç bu.

1|0
    0|0
  • Mehmet Demirkolu yıllardır izliyorum adamın hatalı tek bir lafını duymadım. Bunu tüm halk fenerliler de diyor ben bile türkiyede tek rakibim fener Beşiktaş umrumda değil üzülüyorum durumuna. Lan yılların zengin feneri bu oyuncularla mı yürüyecek şampiyonlar liginde desteklediğimiz feneri özledik

1|0
    0|0
  • Kesinlikle haklı Ozanı bursa spordan hatırlıyoruz. Tabiri caizse it gibi top oynuyordu Avrupada Veya 4 büyüklerde oynamak için milli takımda nasıl top oynadıgını hepimiz gördük. Fakat paranın ve egonun verdiği rehavet performansını dibe çöktürdü. Hasan ali kayseri sporda çok iyiydi ilk yıl çok formdaydı yerıne sureklı yabancı oyuncu alınca iyice çöktü

1|0
    0|0
  • Maçı izlemedim ama ciddi bir performans düşüklüğü var özellikle Hasan Ali'de. Ben hak verdim.

1|0
    0|0
  • Haklıdır ozan civik insan ordada civutmistir illaki

1|0
    0|0
  • Memet demirkol futbolculuktan gelen bir isim değil. ama spor yazarlığı ya da futbol yorumculuğu çok iyi. aynı Rıdvan Dilmen gibi. Rıdvan da teknik Direktörlüğü beceremedi ama yorumculuğu çok güzel. Futbolculuğu da.

1|0
    0|0
  • Aykut Kocaman denen On libero fetisti adam s*ktir olup gitmedigi surece bir halt olmaz. Sorun oyuncu grubundan cok bu vizyonsuz esortmanli da.

1|0
    0|0
  • Dün akşam maçı izledim rezil bir şekilde oynadı fenerbahçe yani vardar 9-10 m euroluk klüp değil de sevilla ayarında olsaydı fenere dün akşam 6-7 atardı

1|0
    0|0
  • Ben Ozan'a destek verdikçe la Sen kimsin ordan anca konuşuyon bu 1. 2. İse köy takımına 2 0 yenildik çok sinirlenmeye başlıyom Aziz gitmeden toparlanamaz bu takım saçma sapan oyuncular var Hasan Ali Şener Ozan Alper pituk bunlar kim abi ya. Allah akıl fikir versin bınlara 😡😡😡

1|0
    0|0
  • Yüzde yüz haklı

1|0
    0|0
  • Biz o köybaşı maliyla şampiyon olduk birazda hoca oynatacak oyuncuyu. Ozan Güneşin elinde böylemiydi? Demirkol karakullukcu Uğur Meleke Ali ece ne derse % 90 katilirim

1|0
    0|0
  • Hakli

1|0
    0|0
  • fenerbahçe dun maça 11 değil 7 kişi ile çıktı
    kaleci
    m. topal
    h. ali
    forvet
    yoktu
    geçen sene her şeyi lensden bekliyorduk bu seneki fark herşeyi valbuenanın yapmasını bekliyor olmamız
    aykut kocaman alexi futbolun sadece tek yonunu oynuyor dıye gondermıstı mtopalı da o aldırmıstı yıllardır fenerde ve oda futbolun sadece defans yonunu oynuyor dunkı macında yıldızıydı adam 1 gol 1 asistle oynadı mtopal fenerbahçeye geldiği gün fenerbahçe bitti dün geceninde son 6 seneninde özü özeti budur

1|0
    0|0
  • Haklı. fenerbahçe bu sezon en kotü sezonunu gecirecek. Izleyin görün.

1|0
    0|0
  • Yine sinirlendim. Neyse bugün yeterince küfür ettim daha etmek istemiyorum trabzon maçını ve rövanşı beklicem.
    Demirkol haklı.

1|0
    0|0
  • Sorun bekler değil. Sorun 3 tane kazma orta saha ile oynamakta. Mehmet topal, ozan, josef

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben hiç anlamam spordan

1|0
    0|0
  • Dombili olmuş Ozan Tufan

1|0
    0|0
    • bende onu anlamiyo. adam futbolcu bunh antrenmalanrdan once veya sonra paso agirlik istadyon falan calismiyomh diger futbolcular duvar gibi

• Eğitim ve kültürle alakalı
      Orta halli bir ailenin evladı 20 li yaşlarda milyon dolarlar alıp İstanbul gibi bir yere gelince buldumcuk oluyor

Kovulursam tazminatı alırım ömür boyu yeter o para diyor

• o kafada oldugunu dusunmuyorum

• Doğru

1|0
    0|0
  • hakli

1|0
    0|0
  • Futbol ilgilendirmiyor beni

1|0
    0|0
  • Mehmet'in yaptığı açıklamayla detaya koyduğun aynı sonuça gitmiyor. Tamamını yayınlasan herkes anlardı belki

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;