Hep spor yapmak boyu kısaltır mı ?

boyum 1.62 1.58 olmak istiyorum hep spor yapsam boyum kısalır mı?

0|0
625

En İyi Erkek Görüşü

• böyle bir şey mümkün değil ama yaşlanmada yani ileri yaşlarda kemikte eğrilme ve aşınma oldugu için 2-3 m küçülme oluyor ama bu bahsesttiğimiz şey de bu dediğinle ilgili değil. Spor sadece özelile bazı sporlar sadece geliyşme ve boy uzamasını riskleri dolayısıyla geciktirebiliyor ve engelleyebiliyor.

0|0
    0|2

En İyi Kız Görüşü

• Ya sen ne saçmalıyosun bana ver o 4 santimi biz biraz daha uzun olsak diyoruz senin dediğine bak

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Ergenlik çağın da ağırlık altına girersen halter felan çalışırsan ergenliği tamamladığın da olması gerektiğin boydan kısa olursun

0|0
    0|0
  • Dalga mı geçiyorsun lan :D

0|0
    0|0
  • sporun boy kısalttıgına dair bir arastırma sonucu yok. spor postürü düzelttiği için 1-2 cm uzaman muhtemel ama bu boy uzattıgı anlamına da degıl zaten oldugun boyu ortaya cıkarmsı demek.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Yaşlanınca küçülürsün anca

0|0
    0|0
  • böyle kal bence

0|0
    0|0
  • Cins cins insalanlar bu siteyi mi buluyor? Niye kisalmak istiyorsun zaten kisasin?

0|0
    0|0
  • 4 cm kisalsan nolur ki ya hem iyi boyle bosver

0|0
    0|0
  • hayır öyle şey olur mu

0|0
    0|0
  • kaslı sporsa evet

0|0
    0|0
  • :) böyle bir soru ilk defa duyuyorum. insanlar boy uzatmak ister sen kısaltmak enteresan.

0|0
    0|0
  • Allah'ım başka ülkede yaşayamam kilo neysede boy uzatmak neysede kisaltmak nedir ya

0|0
    0|0
  • Ya ne kısalması kısa boy'un iyi olduğunu nerde gördün. Boy'un ideal takma kafana

0|0
    0|0
  • O niye

0|0
    0|0
  • kisaltmaz

0|0
    0|0
  • herkes uzatmak ister sen kisalmak istiyosun

0|0
    0|0
  • yok ya kısaltmazda daha uzun durursun

0|0
    0|0
  • boyun kısalır mı bilmemde. Beyni tüketiyor diyor uzmanlar aman diyim kalanıda gitmesin😉👍

0|0
    0|0
  • aslaa

0|0
    0|0
  • halter calış

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor... ;