Messi mi Ronaldo mu?

bence kıyaslanması bile terbiyesiz ama bu terbiyesizliği yapıcam :D , tabiki messi kızlar tipe bakıp ronaldo demeyin hemeb :D, valla benim çevremde erkeklerde ronaldo diyen insanlar hep böyle dar görüşlü tipler oluyor şans mı bilmem ama öyle yani objektif olamıyorlar, ben bile futboldan anlamazken en iyinin messi olduğunu biliyorum.

• Messi
    A seç
  • Ronaldo
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
FUTBOL olarak diyorum kişilik olarak demedimmm
kızlar soruyorda amma cahil kaynıyormuş bee, tüm kalitesiz yobazlar belli oldy :d

0|0
613

En İyi Erkek Görüşü

• Messi çok teknik, Messi çok farklı. Oyun görüşü, yapabilecekleri sınırsınız. Ronaldo ise çok iyi bakıyor kendine, 40 yaşına kadar rahat oynayacak gibi bir hali var. Ama ben onu Messi kadar teknik bulmuyorum ki bu Allah vergisidir. Allah Messi'ye sen teknik ol demiş resmen. Ben takımımda Messi isterim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ronaldo son maçlarda bile gördük bunu. Hakem bile yediremeyip oyundan attı. Real Madrid defalarca hoca değiştirdi taktik ve diziliş değiştirdi. Ronaldo hep üst seviyede oynadı.
    Messi ise dökülüyor artık. Tiki takanin cozulemedigi dönemler bitti modaları geçti yanee. Neymar bile Messiden daha iyi. Bu sezon ligde ilk 2 de olmaları çok zor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• oyun zekası açısından messi, diğer tüm özelliklerde ronaldo daha ağır basar

0|0
    0|0
    • çalımmı hahahahahah adam çalım bilmiyor diye tüm yorumcular diyo be , şut messi ya futboldan senden daha çok anladığım kesnnnn

• yav sen çalımı illa sağ sol yaparak adam geçme olarak düşünme adam eksiltme olarak düşün adam süratiyle bile hiç adam eksiltiyor ki futbolda adam eksiltmek çok büyük önem taşır

• Ben seni oyluyorum benim oyum sana :p

0|0
    0|2
  • Ronaldo 'yu severim. Futbolcu kisiliginin yanisira Filistin meselesi icin söylemleri ve yardimsever tavirlari hosuma gitti.

0|0
    0|0
  • tanimadigin insanlari kiyaslayip ve bu demen cok sacma. once insan mi diye bak. ben insan diye ronaldi dedim. cjnku. filistine yaptigi destek. insanlik adina yaptigi seylere bakarim
    messi altin topu aldiginda. ronaldo alkisladi. obur sene. ronaldo aldi nessi salonu terk etti. insanlik. sifir olan birini. insanla kiyaslaman cok yanlis

0|0
    0|0
  • ben messiyi oldum olasi sevmem. ronaldo hem. karakter hemde futbolculuguyla bence bir numara

1|0
    0|0
  • Bence messi

0|0
    0|0
  • Futbol da messi diğer herşey de ronaldo.

0|0
    0|0
  • demekkı yanlıs bılıyormussun :)

0|0
    0|0
  • Ronaldo tabiki adam açık ara önde. Mesai kötü değil fakat Ronaldo daha iyi

0|0
    0|0
    • hı hıı eminimmm, messi kötü değil diyo kekoya bak yok kötü canımmm

• Keko mu? hakaret etmeden konuşamayan bir insan olarak hala dar görüşlü diyebiliyorsun insanlara cahil kardeşim kolay gelsin.

• Messi, erkeklerde mal a q

0|0
    0|0
  • Oğuzhan len

0|0
    0|0
  • messi iyi futbolcu fakat ronaldo futbolunun dışında yaptıgı insanlıklarla ön planda o yüzden ronaldo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor... ;