Fenerbahçe - Trabzonspor maçı için Trabzonspor'lu taraftarların stada alınmama kararı çıktı. Bu kararı nasıl değerlendiriyorsunuz?

Süper Lig'in 2. haftasında 20 Ağustos Pazar günü Ülker Stadı'nda oynanacak Fenerbahçe-Trabzonspor maçı öncesinde bordo-mavili taraftarların tribüne alınmaması kararı çıktı.
Müsabaka öncesi İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısı İstanbul Valiliği'nde yetkililer tarafından gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda her iki kulübün de mutabakatıyla Trabzonspor taraftarlarının maça alınmaması kararı çıktığı bildirildi.
Öte yandan karşılaşmada 1380 polisin yanı sıra 950 özel güvenliğin görev yapacağı ifade edildi.
Fenerbahçe - Trabzonspor maçı için Trabzonspor'lu taraftarların stada alınmama kararı çıktı. Bu kararı nasıl değerlendiriyorsunuz?Siz bu kararı nasıl yorumluyorsunuz? Sizce deplasman yasığı olmalı mı?

1|1
39

En İyi Kız Görüşü

• İki takım taraftarları arasında olaylar çıkıyor mantıklı bir karar olmuş. Ayrıca Beşiktaş-Bursaspor maçında da Bursaspor taraftarları olmayacak.

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• aslında TFF yi suçlayacağım ama suçları yok. çünkü medeni bir insan gibi maç izlemeyi maalesef halen öğrenemedik.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Keşke böyle olmasa ama eski maçlarda çıkan olaylara bakarak mecbur böyle kararlar veriyorlar sanırım

0|2
    0|1
  • mantikli bir karar geçen seneki kavga sonrasi

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kulüp ve taraftarlar arasında gerginlik var eskiye dönük hikayelerden kaynaklı ama bazı yorumcular olaylar çıkabilir dolayısıyla mantıklı demiş olayı böyle okuyup yorumlamışlar ama katılmıyorum. Bir FB-GS maçı ve FB-Bjk maçında ne kadar olay oluyorsa ki olmadı hiç bir şey dolayısıyla burdada bir şey olmaz. Zaten sınırlı sayıda bir taraftar gelecekti eğer izin çıksaydı ve gelen taraftarların toplanma yeri otobüsle gideceği güzargah ve stadta oturacağı yere kadar her şey planlı zaten. Yani eski avni akerde misafir takım taraftarı olmadığı halde olayların yaşandığı tablolar burda yaşanmaz kadıköyde yaşanmaz.

ama şunuda söylüyüm Ts stadı FB taraftarına açıldığı gün gelsinler kadıköyde maç izlesinler. öteki kaygılardan değil bu sebepten dolayı stadta izmlememeleri doğru.

0|1
    0|2
  • Korkuyorlar 1000 taraftar bir şey yaparız diye. Zaten 2000 bin polis verecekler maça 5 daha verseler rahat rahat fenevi yenisimizi izlerdik

0|1
    1|1
  • Maçta pislik çıkaracaklarmış diye duydum ben duyduysam onlarda duymuştur doğru bir karar olmuş 😊

0|2
    1|0
  • Olumlu karar mantıklı;-)

0|1
    0|0
  • Resmen üçüncü dünya ülkesi futbol kararları. Zevki öldürüyorlar. Tıpkı seyircisiz maç gibi.

0|1
    0|0
  • tüpçü yasak koymuş yapacak bir şey Yok

0|1
    0|0
  • Bu fenerbahçeli olarak kınıyorum böyle eski kafalı yasaklari

0|2
    0|0
  • adamlar zararlı varlık normal karar

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;