Sizce Başakşehir-Sevilla maçı nasıl sonuçlanır?

Sizce Başakşehir-Sevilla maçı nasıl sonuçlanır?
Temsilcimiz Şampiyonlar Ligi Play- Off turunda mücadele ediyor.
İlk maç 16 Ağustos Çarşamba günü saat 21.45'te oynanacak ve mücadele Tivibu'dan canlı olarak ekranlara gelecek.
Karşılaşmanın rövanşı 22 Ağustos Salı günü Sevilla’daki Ramon Sanchez Pizjuan Stadı’nda yapılacak ve bu maç sonucunda Şampiyonlar Ligi gruplarına kalacak ekip belli olacak.
Sakatlığı dolayısıyla Bursaspor maçında forma giyemeyen Emre Belözoğlu büyük bir ihtimalle bu maçta oynayabilecek

0|3

En İyi Erkek Görüşü

• 10 Yıldır tahmin yürütüyoruz bu dalda ve aktif oynayıcı'yım bence bu Sevillanın 2 gol atma ihtimalını varsayabiliriz başakşehir için durum daha zor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 34

• Başakşehir oyununu bozmayıp önceki oynadığı maçlar gibi oynarsa bu takımı çok rahat eler. Herkes yok sevilla şöyle yapar yok böyle yapar yazmış. Bu kadar küçümsemeyin bu takımı, bu takım ligde son sene 2. oldu bu yılda şampiyonluk adayı bir takım. Başakşehir sevillayı eleyebilir. Elenirse bile bir hezimetle falan elenmez. Normal oyununu oynar ve elenir.

1|0
    0|0
  • Sevilla gelebilecek en zor rakiplerdendi ve geldi. Başakşehir'in işi çok çok zor ama umarım bu turuda geçerler temennim o yönde.

1|0
    0|0
  • Kuzum spor öncelikle konsantre işidir. Sonra tecrübe ardından teknik gelir. O yüzden her takımın her takım karşısında bir şansı vardır.
    Lakin Sevilla disiplinli ve tecrübeli bir takım.
    Her şey Ever Banega'da bitiyor. Mükemmel bir orta saha oyuncusu. Adamlara geniş alan vermeyip de 2. Bölgede tutarsan oyunu çözersin. Atağa çıkacağın zaman da kontra atak değil de hazırlık pasları ile çıkmak gerekir.
    Abdullah Avcı çok zekidir. Kağıt üstünde şansları olmasa da satranç gibi oynarlarsa büyük şans elde ederler.

1|0
    0|0
  • İki macta +3 farkla Sevilla atlar turu.. en berbat kuraydi😕

1|0
    0|0
  • Keske daha kolay bir rakip gelseydi ya sevilla zor takim

1|0
    0|0
  • Gerçekler acıdır
    Sevilla alır
    Keşke fikrimizin zıttını çıkaracak bir takımımız olsa
    Ama başakşehirden ümidim de yok değil
    Beni şaşırtan tek Türk takımıdır

1|0
    0|0
  • Başakşehirin başarılı olmasını gönülden isterim hem şampiyonlar liginde hemde süper ligde fakat sevilla alacak gibi geliyor.

1|0
    0|0
  • Başakşehir'in karşısına bu takım cıkmamalıydı, abi bu takım,"la liga'da Barcelonadan sonra top'a en hakim olan ikinci takım". Umarım eler, tahmin etmiyorum ama gerçekten çok iyiler.

1|0
    0|0
  • Başakşehir evinde avantajlı skoru alamazsa deplasmanda kazanamaycağını biliyor. Elinden gelenin fazlasını yapacaktır. En kötü beraberilkle sonuçlanacak.

1|0
    0|0
  • Başakşehir için yolun sonu olduğunu düşünüyorum. En zor kurayı çektiler. Kazanan Beşiktaş olacak. ( Gelsin paraciklar ) 💰💲💰💲💰💲

1|0
    1|0
  • sevilla kazanir

1|0
    0|0
  • Beraber olur bence.

1|0
    0|0
  • 3 1 yenilir başak şehir

1|0
    0|0
  • sevilla döşer söyleyim

1|0
    0|0
  • Başakşehir eliyecek sevillayı inanıyorum buna

1|0
    0|0
  • Basakşehire güveniyoruz

1|0
    0|1
  • İstanbul da başakşehir kaybetmez ama ispanya da maalesef şansları yok..

1|0
    0|0
  • Sevilla tecrübesi ile kazanır en kotu ihtimalle berabere biter ama gönül ister ki Başakşehir kazansın

1|0
    0|0
  • Üzgünüm ama 1-3 sevilla kazanır

1|0
    0|0
  • temsilcimiz aglatir

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 5

• sevilla'nın kaybedeceğini sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Başakşehiri Avrupada sonuna kadar destekliyorum ama bu çok sıkıntılı bir kura oldu Simon Kjaerli Sevilla maçta favori olan takımdır Umarım Başakşehir bizi şaşırtır

1|0
    0|1
  • Bence Başakşehir kendi sahasında kazanır

1|0
    0|2
  • Sevilla kazanır gibi.

1|0
    0|0
  • Yaşasın çorumspor

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;