Emek vereni mi seçersin yoksa başkasının peşinden koştuğunu mu?

Birine emek veririsiniz, onu herşeyden sakınırsınız...bir dediği iki olmaz! Kırmaktan korkarsınız...

Sonra bir gün sessizce terk eder sizi ama terk ettiğini de söylemez açık kapı bırakır, konuşmaya yüzü yoktur çünkü çıkmaz telefonlara, cevap yazmaz. Bu da bir gerçek ki, güzellik kimsede kalmıyor. Bugün ben güzelim diyen insana sesleniyorum" 50 yasına geldiğinde hala aynı güzelliğin olacak mı" hayır!

iç güzelliktir önemli olan.

ERKEKLERE soruyorum bizzat, sizin kahrınızı çeken, dayanan sizi bir ömür beklemeye hazır olan birini mi seçersiniz yoksa iki günlükh heves " ölüm bu kız çok güzel yaa" modunda ilerleyip trip atan, sizi istediği zaman terk eden, dikbaşlı birini mi? yani kısacası sizi sevenmi seçersiniz yoksa sizin sevdiğinizi mi?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• benı seven yok bende sevdiğimi seçerim tabi önce ahlakını bir ömür boyu bereber olacağım kişi ahiretliğim olacak olan kişiyi seçerim..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Durum ve niyete göre değişir. Amaç ciddi bir ilişki ve devamında evlilik, yuva kurma ise tabiki ilk tarif ettiğin tercihendir. Ancak daha 18 yaşındaysam ve eğlenip hayatı yaşamak , hızlı gecelere akmak ise, Kızlar peşinden koşmak , her güzelden bal toplamak daha mantıklı olur. Zaten kızlar da davranışlarıyla ne tür bir ilişki istediklerini bariz belli ederler her zaman.

0|0
    0|0
  • İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar derler doğrudur da. sevgi çift taraflı olmadıktan sonra bir noktadan sonra anlamını yitirmese de sendeye uğratıyor :)

0|1
    0|0
  • Kadınların gösterdikleri eylemler ile kalplerinden geçenlerin bir olmadığına inanıyorum bu sebeple bir kadının sonuna kadar seveceğine ASLA inanmam

0|0
    0|0
  • Ikisinide secmem gonlum secer bana hic sormaz bile valla

0|0
    0|0
  • Seveni seçerizde yani şimdi mahkeme duvarı gibi bir tipi olan kadınlada bir ömür geçilmezki bacım

0|0
    0|0
    • orasi öyle tabi de, insan tabiki yakisacak birbirine...ama haksizlik degil midir bir yerde kiymet bilmemek

Kızlar Ne Diyor 2

• ilk 2 paragraf için +5 .

0|0
    0|0
  • emek kelimesini ekmek

pesinden kelimesini peynirden

diye okudum sanırım acıkmışım

bu saçmalamamı niye yazdım bilmiyorum ama açlıktan sanırım

gidip ekmek peynir buluyım...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;