Cool takılan kızlar hakkında ne düşünürsünüz?

erkeklere yüz vermeyen cool takılan kızlar hakkında ne düşünürsünüz?şımarık kızlar hakkında ne düşünürsünüz? bir kadın sizce kontrolü eline mi almalı yoksa biraz cekingen mi olmalı?cevaplarken neden oldugunu belirtirseniz sevinirim yani kendi kişiliginizi. kendimi degistirecegimden degil fikirlerinizi ve bakıs acınızı merak ettim.

0|0
013

En İyi Erkek Görüşü

• bak bacım yaşıt sayılırız öncelikle ne istediğin önemli olan tüm erkeklerin ilgisini çekmekmi yoksa bir sağlam pabuç mu var aklında öncelikle şöyle diyim erkeklere yüz vermedin çok coolsun kendince şımarıklıkların var biz bunlara hafif kadın deriz erkekler olarak ve çevresinde emin ol çok fazla çakal gezer o da bunlardan dolayı kendini oldugundan fazla birsey zanneder ama yolu yol değildir tüm bunlardan mutluluk duymaya basladıysa geçmis olsun bir kızımız daha istenmeyen yerlerde gelelim diger seçenege kontrollüsün herseyden biraz var ama genelde bağlısın ve sevdinmi tam seversin başka kişilere gönül düşürmezsin elbette yolda gördügün bir erkek sana taş gibi gelebilir ama yüreginde bir kişi vardır ve ona ihanet etmezsin kendince şımarıklıkların yine var zaten bir kızda şımarıklık ve trip yoksa tuzsuz çorba gibidir sağlık için yenir işte bu kişilerin erkek çevresi pek olmaz 5 tane diyelim bunlardan 4 ü can dostu 1i hayat arkadası olursana 1000 tane zibidimi 5 tane adam mı bunun seçimini sen yap hanigisi güzel degerlendirmesi sende benimki bariz belli zaten iyi geceler ..

1|0
    0|0
    • begendim yorumunu:) tabiki ciddi düsünen bir erkek istiyorum, yanlış erkeklerin ilgisini de cektim malesef istemeden:( erkeklere hic yüz vermeyen kızlardan degilim aslında arkadasca yaklasıyorum karakterli olanlara ama onu da yapmamak gerekiyo sanırım ciddiyet icin

• adamına göre muamele derlar ya iste onu uygulamak iyidir ve ön yargı kötüdür karsınızdakini tanımanız ilk aşama için çok önemlidir herkese aynı başlayın sevecen olun arkadasca olun ama sonra o kişiye göre farklılık gösterin hareketlerinizde tabiki bu benim dusuncem tekrar iyigeceler yardımcı olabildiysem nemutlu bana ve ayrıca sohbetiniz için de en iyi cevap seçtiğiniz içinde tesekkürler ;)

• henüz secmemistim ama:D evet olması gereken de söyledigin gibi zaten ama devir cok bozuldu malesef, bazen hic bir erkege iyi davranasım gelmiyo bazı insanlar yüzünden:( size de iyi geceler sizinle sohbet güzeldi tesekkürler:)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• cool takılan demekten kastın soğuk,yüz vermeyen anlamda sanırm kısaca :)

kendi düşüncem %50 oranında ne olumlu ne olumsuz yani bişey diyemiyorum.

şımarık kızlar ise hiç denk gelmedim onuda bilemicem ama ön eleştiri yapmak gerekirse hayatı o anda çok neşeli çok herşeyi yapan kızlardan yani olumlu yönler olablr ama büyük ihtimal olmsuz halleri zamana göre değişkenlik göstereblr :)

''bi kadn kontrolu elindemi,yoksa cekingen mi olmalı ? '' eee ee faruk eczanesiiiiiiii :D :D :D

ee önceliklebi kadın bu söyledklerinin 2 sinide aynı anda yapabliyorsa ne mutlu ona sahip olacagı insana :) düşüncem bu yönde yani verdiğm mesaj anlaşılmştır sanırım :) neden oldugunu da belrt demişin mesela bir şeyi kontol altına almak bu hayatta alışılması zor bir durum yani önemli ! mesela ben aşk'kımı kontol altına aldım 7 yıl kimse bilmeden :) zor bir durum ama aldım işte misal yani ve çekingenlik zaten bir insana verilebilen en hoş durum bunu tarif bile edemem çekingenlik ama bazen öyle kötü anlara gelebiliyorki ahh vahh dedirte de biliyor :) hem olumlu yönde hem olumsuz yönde .

0|0
    0|0
    • nasıl bir durumda ahh vahh dedirtir mesela merak ettim simdi:)

• cok acın varmıs ya:p evet haklısın ama neyin iyi oldugunu da zamanla görebilirsin ancak:)

• artık umut etmek yok .d acı hissetmek yok önüme çıkan bana göz kırpan biriyle tanışma vakti geldi :) aynen zaman herşeyin zamanı var

• öyle bir kıza açılamazdım heralde

0|0
    0|0
  • Bir bayan ne kolay olmalı ne zor. Kimisi çok soğuk davranır uzaklaşırsın ondan onunla mı uğraşıcam ya dersin gerçekten can sıkar çünkü. Bazısı de sen a dersin o caanımlı cicimli başlar ki kendimce bu tiplere ucuz kız diyorum. Ucuz kızları da anca vakit geçirmek vs gibi düşünenler takılır. Gerçekten sevip bir şeyler yaşamak isteniyorsa bu iki kız tipi de olumsuz. Orta karar olmadı hadi orta olmadıysa bile kız ucuz olmasın yeter

0|0
    0|0
  • şımarık kızlar bir ortamda dikkat çeker karşındaki erkeğin ona bakış açısını değiştire bilir ama düzgün dek durur hanın hanımcıksa erkeği mest eder kadın kontrolü elina almaya çalışmamalı erkek tabiatı gereği kadından üstün yaratılmıştır kadının herşey benim dediğim gibi olcak demesi orda geçim bozukluğunbu getiri umaraım sen mest eden şekildesin :)

0|0
    0|0
    • bakışaçısı ne olur peki? ben ortadayım aslında ama kontrolü eline alan kadınlara özenmisligim de var yasıtız bu arada

• rica ederimde ..

sanane arkadaşın düşünsün diyecektim demedim :)

• o merak etmiyo cunku cocugun davranısının nedenini.sen de aynı fikirdeysen senden ögrenicektim ben de:)

• Onlarada yaklaşmasını bileceksin her kıza bir yaklaşma tarzı var onlarında elbette her ne kadar cool takılsalarda yüz vermeleri sağlanabilir dışlamayalım lütfen cool kızlarımızı

0|0
    0|0
  • çok şımarık uğraşamam.. bütün derdi paradır der geçerim fazla üstelemem :)

Ne ipleri eline alıcak ne de çekingen olacak tam ortası olmalı bence.. ipleri eline alsa erkekde güven kaybı olur çekingen olsa bütün kontrol erkeğe geçer..

0|0
    0|0
  • bi kız şımarıkta olur kontrolü elinede alır ikisi de olmalı bir kızda. şımarık kızlar hoşuma gider ama dediğim gibi yerini bilcek

0|0
    0|0
  • Yüz vermeyen kızlardan uzak dururum. Şımarık kızlardan nefret ederim. Bana göre kadın çekingen olmalı. Çünkü ben kontrolcüyüm. Karşımdaki insan çekingen olmalı ki güzelce anlaşalım. Kadın alttan alan taraf olmalı yoksa aramızda hep kavga çıkar .

0|0
    0|0
    • hep kadın mı alttan alsın sacmaladın biraz sanki:)öyle bir kız bulursan söyle:d

• Yoo saçmaladığımı düşünmüyorum. Bulursam haber veririm :)

• gelsın bna senı sveıyorum desın ugrastırmasın abı

0|0
    0|0
  • cool ve şımarık kızlardan nefret etme sebebim hem huyları ve hemde arkalarını toplama derdi ondan dolayı çiziyorum onları ama çekingen kıza lafım yok çok iyiler

0|0
    0|0
    • sen cok iyiymişsin ya:)

• yakısıklı sayılırsın demek istemistim sımarma da:)

• estafirullah Allah yaratmış ne diyim neden şımarayım :) sende güzelsindir Allah'ın yarattığına kötü diyemem :)

• Kendisini benden üstün görmesin yeter. Şımarıyorlar sonra

0|0
    0|0
  • cool takılan ve şımarık kızlardan tiksiniyorum. (cinsiyet ayrımı yapmıyım kendini beğenmişlerin azğına balgam atasım var(midenizi bulandırdıysam özür)). Çekingen kızlar genelde ilgimi çeker ama fazla naza çekiyorlar ve çileden çıkıyor insan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;