Bir erkeğe kadın olduğunu nasıl hissettirsin

sorum gayet açık yani asker arkadaşın olmadığını karşındakinin kadın olduğunu nasıl anlar evet beyler bayanlar muhteşem cevaplarınıza ihtiyacım var

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Toplumsal yozlaşma her kesime sirayet etti. Cahillik ve görgüsüzlük o kadar yaygın ki. Bu bozulma erkeklerden başladı ama kadınlara da geçti.

Bir kadının kendi varlığını hissettirebilmesi için öncelikle HANIMEFENDİ olduğunu göstermesi gerekir. Konuşmasıyla kibarlığını, hal ve tavırlarıyla zarafetini, sözcükleriyle aklını göstermekten çekinmemeli. Bunları yapabilmek için ilk şart olarak istekli olmak gerekir. Günümüzün genç nesline bakınca böyle bir isteği görmediğim gibi, farklı bir dünyada yaşadıkları hissine kapılıyorum. İkinci başlık altyapı. Bir hanımefendi kendisini donanımlı, kültürlü ve bilgili olarak geliştirebilmeli. Son olarak da bu kademeleri ortaya koymalı ki kendisini belli edebilsin.

Özellikle detaylara ve ayrıntılara girmediğim çünkü nüansların etkili olmadığını genel durumun yanlış olduğunu göstermek istedim.

3|0
    0|0
    • çok haklısın...

• beklediğim en iyi cevap teşekkürler :)

• Rica ederim.

Lakin ne en iyi cevap olmak gibi bir endişem var ne de aradığınız yanıtları 500 harfe sığdırabilirim. Ne düşündüğünüzü anlıyorum. Size katıldığımı da bilmenizi isterim. Fakat bir kadına hanımefendiliğini hatırlatmak bir erkeğin haddine değildir. Hanımefendiğini unutmuş bir kadın kanadı kırılıp uçamayan bir kuş gibidir. Bir kadın bunu anlamıyorsa, bilincinde değilse üzücü bir durumdur.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• bir bakışım yeter :D

1|0
    0|0
  • bunu hissetmesi icin ozel birsey yapmana gerek yokki! sen onu bir tren gari na gotur trenleri izlesin o

2|0
    0|0
  • Kendinden taviz verme

Tavırların tepkilerin anında ve yerinde olsun

Katı ol yer yer

Sabırsız ol çogu kez

Çabuk sıkılan birisi ol

Bunları görünce ilgini görmek için maymuna döner veya ilgilenmez...

cut.

1|0
    0|0
  • kadınsı davranışlarınla tabikide

1|0
    0|0
  • bir gülücük bir dokunuş ve biraz mantıkla herşey başlar

1|0
    0|0
  • sexy ol cilve yap ellet

1|0
    0|0
    • kadınlık elletmek olduğunu düşünmüyorum ama herkes farklı düşünebilir bir şey diyemem...

• tamam uzatmicam elletme konusunu :) erkekler kadınlara böyle sanki asker arkadaşı kahve arkadaşı gibi davranıyor ya da biz kızlar mı o izlenimi uyandırıyoruz off bunlar çok derin mevzular

• ee delikanlı sahiplenen erkek bulmak zor kızlar gerçekten işiniz zor

• Ağla muhtemelen işe yarar

0|0
    0|0
  • Meme aç.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• cilve yapmak yeterli

0|0
    0|0
  • Sen bunu soruyorsun ya o bunu anlamaz kadın gibi davran ki anlasın.

0|0
    0|0
    • ben erkek kardeşlerimle büyüdüm zamanla onlar gibi oldum ama bu durumdan çok sıkıldım

• Önce hissedeceksin ki kadın gibi davranabilesin yoksa yine değişen bir şey olmaz

• haklısın :( gerçekten değinmeliyim

• bir dokunuş bir gülüş bazen anlamsız bir kelime aaa ben kadınmışım nan:D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;