Aşk ile ilgili herşey

ya ben çok dertliyim yazı yazmayı fazla bilmiyorum kusura bakmayın anlamaya çalışın lütfen banada uzun uzun yorumlar yazın

Ben yasin 18 yaşındayım boyum1.90 kilom 65 çok zayıfım nasıl kilo alacağımı bilmiyorum yuzumde iki yıl öncesine kadar çok sivilce vardı ama bu sorunu halletim ama yıne bir iki çıkıyor.yuzumun purususuz olmasını istiyorum ben yakışıklı oldugumu düşünüyorum basketbol oyunuyorum ama fazla özgüvenim yok buyuz-den galiba çevrem yok yok benim istediğim güzel giyinip uzun boylu kilolu ankarada popi biri olmak istiyorum facede bir resmime 800-900 begeni gelsin isitorum amacım begeni alıp bir yerimi kaldırmak değil sadece herkes tarafından tanınmış olmak sevgilimin olması bana ne olursunuz yardm edin neler yapabilirm saçma sapan yorumlar ne olursunuz yapmayın yakışıklılık doğustan olur felan değiil demeyin paran varsa herşey olur demeyin

Güncellemeler:
birde nasil sac stili ,giyim aksesuar nasil secmeliyim marka felan

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi düşün önce; beni diğerlerinden farklı kılan ne?Onun üzerine git.Popüler olmak için fikirlerini insanlara kabul ettirebilmen,mantıklı ve yerinde davranman gerekir.Kültürlü bir insan ol,şu 1.90 boyunu kullan altyapıda oyna.Her zaman açık sözlü ol ve dürüstlükten ödün verme.Yakışıklılık için söyleyebileceğim ise boyun zaten mükemmel,diyetisyene git en az 80 kilo olman lazım.Kıyafet seçimini doğru yap(Mesela ben çok sıcak olmadıkça gömlekten vazgeçmem) yani demek istediğim bir tarzın olsun.Şimdilik bu kadar kendini üzme bu kadar.Aklıma geldikçe ben yorumlarla sana yardımcı olurum.

0|0
    0|0
    • Güncelleme üzerine; Bu kış erkek modası olarak ordu tipi giyim olacak.Uzun mont,postal tarzı bot,gömlekler tam iliklenecek saçlar 3 numara olucak.Hele boyunda uzun sana çok yakışır.

• boyum uzun ama kafa yapim duzgun degil

• Kafa yapısını saç modeli ile halledersin çokta sorun değil.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Kilo almak için çok hareket etme, basketbol dışında mümkünse hareket etme. Ve sivilce olayı için pembe maske var kızlar kullanıyor ama erkeklerde de işe yarayabilir. Ankara'nın popilerinden çoğunu az çok biliyorum bir kaçını tanıyorum hatta. Tanıdıklarım hep rahat insanlar bir şey giyerken tereddüt etmeyen kimseye "bu olmuş mu" diye sormayan özgüveni tam tipler. Kendine güvenmelisin, kimsenin ne dediğini umursama.

0|0
    0|0
    • sey diycem pempe maske dedigin sey zarari olur mu birde nerden alabilirim ozguven de nasil olacak?

• Pembe maske aktarcılarda oluyor 70 lira ama çok etkili, herkeste etkisi farklı olabilir. Benden bir yaş büyüksün ve özgüvenin olması lazım. Bu yaşlar kişiliğin oturduğu dönemler. Ya marka çok önemli değil durumu olan marka giyer, olmayan normal giyinir. Ama madem marka istiyorsun Tommy Hilfiger, Polo, Lufian, Lacoste, Mavi olabilir. Benim erkeklerde beğendiğim markalar bunlar. Bi de popüler olmak için yapma bunu, o zaman dalga geçenler olur. Bunu imaj değişikliği olarak düşün.

• ozguvenimin olmasi lazimda yok iste utangacim ne yapmam gerek

Erkekler Ne Diyor 2

• öncelikle özgüvenini halletmelisin.800 küsür beğeni istiyorsan eğer başkaları tarafından kabul edilmeye ,onaylanmaya ihtiyacın var demektir.bu çekiciliğe inen bir baltadır .çekici erkeklerin hepsi başklarının ne düşündüğünü umursamaz bile.kimsenin onayına ihtiyaç duymaz.doğru bildiği ne ise onu yapar.

0|0
    0|0
  • eczaneye sor bir balık yağı satılıyor hap şeklinde ondan kullan derim dengesiz beslen geceleri yemek ye bn öyle yaptım denemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;