"Senden nefret ediyorum, beni bırakma" diyen birinin söylemek istediği asıl şey nedir?

Cevabı kızlar ve erkeklerden de bekliyorum. bir insan nefret ettiği birine neden beni bırakma der? hissettiği nedir, ne yaşar bu insan evladı.

0|0
1110

En İyi Kız Görüşü

• Sensiz yapamayacağını bildiği için, kendini bu kadar sevdirdiğin için, hayatının merkezine oturduğun için, alışkanlığı olduğun için, istese de bırakıp gidemediği için tam olarak olmasa da sözde nefret ediyor. Aslında aşık.

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• seviyorum demek o bence..

1|0
    0|0
  • Duruma göre değişir ancak ben bu sözü " Aşkından gururumu yerlere serdittin ve sana kalman için , beni bırakmaman içn köpek gibi yalvarıyorum, sana mecburum, daha ne istersin kiii"...manasında kullanmış olurdum...ve ancak ve ancak gerçekten Sevdiğim kişiye karşı tabikiii...

1|0
    0|0
  • Dengesizlikle prim yapmaya çalışıyordur. Bırakır giderim.

3|0
    0|0
  • sana cok alısmıs

1|0
    0|0
  • sıyırdım az kaldı demek istiyor

1|0
    0|0
  • defol demektir..

0|0
    1|0
  • İnsan evladı değildir aşmış bir dehadır ustamız uff ne laf söylemiş be onu söyleyenle tanıştır ayak kası olayım onun zıplasın basıncım artsın...

0|0
    0|0
  • ne seninle ne sensiz

0|0
    0|0
  • alışkanlık sadece

0|0
    0|0
  • Bazen sözler ile kalpteki duygular bir birini tutmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• "Nefret edicek başka insan yok. Benim gibi bir salağı ancak senin gibi gerizekalı biri çeker'' demek.

2|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • aynı durumu bizzat yaşamaktayım ve hala çözemedim olayı

1|0
    0|0
    • erkek arkadaşın mı söyledi? yoksa senin hissettiklerin mi?

• klasik oldu artık 3 günde bir sölüyo. sonra da ayrılamıyorum işte diyo sen de beni bırakma nolur diyo

• Asik oldugundan olabilir mi ?

1|0
    0|0
  • yarası sensin ve orayı sen kapata bilirsn gbi bişi bacım

1|0
    0|0
  • ne dediğini bilmiyor şuursuz denir

1|0
    0|0
  • ''Benim çok fena psikolojik sorunlarım var, aklın varsa kaç benden ama eğer dramdan zevk alıyorsan yakana yapışıcam! ''

0|0
    0|0
  • Sensız yapamam bırakma benı senden nefret edıyorum ne halt ettıysen affettır kendını

0|0
    0|0
  • Seviyor bence

0|0
    0|0
  • "...

aysel git başımdan ben sana göre değilim,

ölümüm birden olacak seziyorum,

hem kötüyüm karanlığım biraz çirkinim.

aysel git başımdan seni seviyorum..."

çağrıştı birden. böyle midir bilemem ama.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;