Siz bu konuda ne düşünürdünüz?

Arkadaşlar kendime güvenim yok.Ellerimi,parmaklarımı beğenmiyorum.Kimseyle sevgili olamıyorum.Arkdaşlarım ve çevremdekiler beni yakışıklı buluyor.Hatta birçok kızdan da çıkma teklifi aldım.Ancak kabul edemiyorum.Utanıyorum bu kusurum yüzünden.Benden soğuyacaklarını düşünüyorum.Kızlar ne düşünüyorsunuz lütfen yardım edin ?

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• Bir kız seni ellerinden ötürü sevmeyecekse bırak hiç sevmesin kardeşim. Taktığın şeye bak (:

1|0
    0|0
    • *senin sevgilinin böyle bir kusuru olsaydı umursarmıydın dürüst bir cevap verirmisin ?

• Sağol teşekkür ederim .Bu kendime olan güvenimi arttırdı teşekkürler :)

• Öylemi? Ne mutlu bana :) teşekkür ettim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Bırakta insanlar yorum yapsın görünüşüne beğenildiğine göre görüntün kötü değil nankörlük etme senden daha kötü durumda insanlar var kör sakat ...

Kendine güven biraz denemeden bilemezsin biriyle sevgili olmalısın ki deneyim kazanasın aynı hataları yapmayasın

0|0
    0|0
  • Parmaklarını , ellerini ? Çok takıntılı olduğun kesin . Yapacağın şey basit ; hani biliyorsun biz ölücez . Onu aklına getir , umursama böyle şeyleri yahu . Dert ettiğin şeye bak .

0|0
    0|0
  • ne demek ellerimi beğenmiyorum? Allah'ın yarattığını nasıl beğenmezsin? Rabbim öyle uygun görmüş,öyle yakıştırmış.sen de kendine yakıştırsan iyi edersin...korkmana gerek de bişey yok hani.

0|0
    0|0
    • o konuda haklısın tabi o aklımdan hiç çıkmaz.Ama öyle işte güvenim yok kendime ne bilim.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;