Lisedeki ilk gününüzü hatırlıyomusunuz :D

canım sıkıldı soru gelmedi aklıma BENDE SORİM DEDİM :Dlisedeki ilk gününüzü hatırlıyomusunuz ne yapmıştınız ne hissetmiştiniz arkaedaş falan edindinizmi

Güncellemeler:
içimden geldi iyi cevaplayan herkese +1

0|0
1524

En İyi Erkek Görüşü

• kaç sene geçti ama hatırlıyorum üstümde en yeni elbisilerim ayakkabılarım boyanmış bir şekilde saçlarım oldukça kısa ve tek başıma okulun bahçesinden giriş yaptım kendimi dımdızlak hissediyordum herkes birbiriyle konuşuyordu bense beni saf zannetmesinler diye telefonla konuşuyor gibi yapmıştım :) aklıma geldikçe gülerim

4|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• sorma bir kız gördüm hayatım, ömrüm film şeridi gibi geçti bir an dona kaldım ya .s o gözler o saçların rüzgarla dansı,bakış açısıyla gülüşünü yan yana getridğimde ulan ben aşık oldummmmm :D :))) allah beni kahretmesn gidpde söyleyemedm içmdeki duyguyu öyle kaldı işte

2|0
    0|0
  • İlkokulda ki ilk günümü bile hatırlıyorum :))

1|0
    0|0
    • bana tenefüsün ne demek olduğunu söylememişti annemler çok korkmuştum ilk okulda :D

• :)))

bende daha ilk derse acıktım öğretmen dışarı çıkmıştı çıkardım beslenme çantası açtım yemeye başladım. Herkes bana bakıyordu :PP

• Herkes'in tanıdık arkadaşları falan vardı :D mal gibi oturmuştum tek başıma , zaten günün sonuna kadar arkadaş ister istemez oluyor :)

1|0
    0|0
  • öncelikle kaç yaşındasın merak ettim.üni bitti benim evet lisedeki ilk günümü hatırlıyorum okuldan kaçmıştık ilk gün :D ne bileyim kavga etmiştim yine ilk günlerde..vs..vs..

1|0
    0|0
  • Lisenin ilk günü zaten herkesi tanıyodum lise sonlar arkadaşımdı hiç yabancılık çekmedim çok güzeldi :)

1|0
    0|0
  • Evet sıcak kanlıydı herkez tebessüm ederlerdi bana sıkıntı çekmedım.İlk günü unutamam kantinde oturuyodum boy en fazla 1.65 bı hatun geldı (boyum 1.85) oturabılırmıyım dedı tabi kalkıcam zaten ben dedım elındede 2 kahve vardı acıdım ama sonra keske yapmsaydım yazımı okuyosan özur dılerm :D

1|0
    0|0
  • hatırlıyorum. kızın tekine bakıp '' ulan kimseyi bulamazsam bununla çıkarım' demiştim. halaa onu seviyorum :(((((

2|0
    0|0
  • hatırlıyorum sınıfımız 70 kişilikti oturucak yer yoktu ayakta dinlemiştim zaten arkadşım vardı sınıfta

1|0
    0|0
  • evet 1500 tane sapı görünce büyük hayal kırıklığına uğramıştım. :)

1|0
    0|0
  • iyiydi özledim ya bak hele :D

1|0
    0|0
  • geçtim arka sıraya oturdum etrafımdakileri seyrettim :)

1|0
    0|0
  • lisede gıttıgım okulun yerını bıle hatırlamıyorum ('ç')

1|0
    0|0
  • o yabancılık hissi falan çok garip his :)

1|0
    0|0
  • İlk gün okula gitmemiştim daha sonra gittiğimde ise tablo ilginçti karma karışık işte.

1|0
    0|0
  • evet. zaten neredeyse herkesi tanıyordum tanıdıklarımla takıldım

1|0
    0|0
  • Hatırlıyorum, en uslusu bendim sonra en çılgınl ben oldum :D

1|0
    0|0
  • Evet lise 4 ler dalga geçiyolardi bende kiz kesiyodum :)

1|0
    0|0
  • evet hatırlıyorum.

1|0
    0|0
  • orta okulda en popüleri bendim ama liseye geçince öyle olmamıştı baya kötü durumdaydım

0|0
    0|0
  • hay güncellemene

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 15

• üst dönemde bir sınıf vardı arkadaşları kapıdan girince isimlerini söyleyip sarılıyorlardı yumak oluyorlardı acaba bizim sınıf da böyle olucak mı dedim ve hiçbir zaman olmadı :) onları izliyordum sonra sıraya geçtim ve konuşma falan oldu sonra sınıfa çıktık cam kenarında 3. sıraya oturdum yanıma oturan kızın adı ipekti iyi kızdı :) ilk ders ingilizceydi hoca ingilizce konuşuyordu hiçbişi anlamadan geçti :)

0|0
    0|0
  • Mülakatta biriyle arkadaş olmuştum zaten kız meslekte okudum :D neyse okulun 1. günü biz o kızla beraber oturduk sonra baktık arkada 2 kişi yalnız oturuyor onları birleştirdik mülakattan tanıdğım kıza çevre yapalım filan diyordum ahahaha :D sonra bide ne göreyim 2 tane ilk okuldan arkdaşım 8 sene beraber okuduk lisedede aynı sınıfa denk geldık :D hiç sıkılmadım o yuzden liseye yeniden başlamak istiyorum :D

0|1
    0|0
    • ne güzel seninki kolay bir başlangıç olmuş zorluk çekmemişsin

• evet hatırlıyorum. sudan çıkmış balık gibiydim.

0|0
    0|0
  • Ilk gun hangı sıraya gececegımı bılemedım gıttım son sınıfların sırasına gırdım aptal gıbı :) sonra mudur yardımcısı cadı kadın lıse 3-2-1lerın sınıflarını soyledı ben sınıfa cıktım orta sıralardan 3. sıraya oturdum lıse 1lerın en mal en ıkıyuzlu salak kızı yanıma oturdu mecbur onunla arkadas olmustum okulda oyle kızlar vardıkı yemınlen kezban gıbıydım

0|0
    0|0
  • hatırlamaz olaydım :)

0|0
    0|0
  • Hatırlıyorum etrafa bön bön bakıyordum :D

0|0
    0|0
  • Dur dur anlatim . Amele gibi gittim ikinci sıraya oturdum . Arkamda da önümde de kız oturuyordu . Biz başladık sohbete . Sonra erkekler bize bir kötü bakıyordu ki sormayın gitsin . Dedikoduyu da hiç sevmediğim halde bende çene düştü . Sonra Allah ' tan durumu düzelttik yoksa adımız dedikoducuya cıkacaktı . Mazallah .

0|0
    0|0
  • Ortaokulda da aynı okuldaydım aynı arkadaşlarım vardı etrafımda sorun yaşamadım hiç diğer yıllardan farksızdı.

0|0
    0|0
  • Kendimi çok büyümüş hissetmiştim :D

1|0
    0|0
  • Çok arkadaşım vardı aynı liseye düştüğümüz, baya iyiydi lise ortamı ya özledim bak şimdi :S

0|0
    0|0
  • evet hatırlıyorum. ilk gün çok sıkıcıydı. sınıfa girdim herkes sanki yıllardır birbirini tanıyor gibi çok samimilerdi. benim yanıma kimse gelmedi. ilk okul ise liseden kötüydü yani. yıllardır arkadaşlık yapmayan vardı

0|0
    0|0
  • hatırlıyorum yabancılık cekıyordum ama sonra sıra arkadasım oldu kaynastık :D

0|0
    0|0
  • Geç kalmıştım ilk gün.Sınıfa bir girdim 26 erkek 5 kız vardı.Şaşırmıştım.

0|0
    0|0
  • Çok rahattım. Kimse birbirini tanımıyordu çünkü :)

0|0
    0|0
  • hangi liseye geçtin canısı :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;