Yapmak isteyipte yapamadıkların neler?

Ben hep sınıfta aşağılanan kişiyle arkadaş olmak onu anlamak ıstemısımdır fakat hep populer kısılerle olup populer oldugum ıcın cesaret edemedım.

Toplumda terslenen ıstenmeyen kısılerı de cok sevıyorum mesela farklılıklar hosuma gıdıyo ve onlar bızden daha cesur gelıyo? Hangı kadın lezbıyen ya da hangı erkek travestı rahatlıkla cesurca olabılır degıl mı?

Insanlara sans vermıyoruz karanlıga ıtelıyoruz gıbı gelıyo onlara yardımcı olmak ısterdım.

Sımdı sıze sorum sız neler yapmak ısterdınız benım dusuncemden farklı seylerde soyleyın herkesın dusuncesı farklı nede olsa.

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Kızları hep anlamak istemişimdir ama anlamıyom sürekli trip atıyolar :D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• İşte bir sabah uyandığımda

Çav Bella Çav Bella

Çav Bella Çav, çav, çav

Elleri bağlanmış bulduğum yurdumun

Her yanı işgal altında

Sen ey partizan beni de götür

Çav bella çav

Beni de götür dağlarınıza

Dayanamam tutsaklığa

Eğer ölürsem ben partizanca

Çav bella çav

Sen gömmelisin ellerinle beni

Ellerinle toprağına

Güneş doğacak açacak çiçek

Çav bella çav

Gelip geçenler diyecek merhaba

Merhaba ey güzel çiçek

0|0
    0|0
  • stratosferden atlayıp aynı anda çeşitli hareketlerde bulunup iki fizik sorusu çözüp ama aynı anda matematikde çözüp kafa rahatlaması için de bir meyveli gazo içip karnım açıkırsada bir adet poaça yiyim ve havada süzülim istiyorum bunların hepsini düşerken yapmak istiyorum ama yapamıyorum malesef

0|0
    0|0
  • Kalkıp yemek yemek istiyorum.

Bulaşık yıkamamak için , kalkıp yemek yemiyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benım yapmak ısteyıpte yapamadıgım bır sey yok fakat su sınıfta hep gerı duran,dıslanan kısıyı anlamak kısmını okudugumda cevap vermek ıstedım. Ben o kısıyım. ve emın ol bu benım tercıhım. 'populer olmak' kavramı bana hep sahte arkadaslıkları,ılıskılerı,kendını gızlemeyı,aslında olmadıgın kısı olmayı cagrıstırır. yanı anlatmak ıstedıgım o kısı cok cok buyuk ıhtımal aranızdakı en gurultulu zıhnıyete ve en guclu karaktere sahıptır. sahte olmadıgı,kendı oldugu ıcın dıslanır.

0|1
    0|0
  • hiçkimsenin beni tanımadığı tropik bir adada kulubede yaşamak isterdim. günlük balık avlayıp öyle doymak, kıyafetlerimi kendim dokumak isterdim. sevdiğim de olsun yanımda.

ailemi bırakamam. üniversitem bitmedi. herkes doktor olmamı bekliyor. bütün bunları elimin tersiyle iteleyemiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...