Arkadaşınızın eski sevgilisiyle çıkarmıydınız ?

Kardeş gibi olmadığınız arkadaşınızın eski sevgilisiyle çıkarmıydınız ?

0|0
133

En İyi Kız Görüşü

• büyük konusmiyim ama hayır .

0|0
    0|0
    • neden sonuçta olmuş bitmiş bişey yani etrafımda her kız illa biriyle çıktı ve o kişiler çevrem geniş olduğundan benim arkadaşım ne yani kimseyle çıkamıycakmıyım ?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• arkadaşımınkiyle çıkarım ama dostumunkiyle olmaz

1|0
    0|0
  • Olmaz öyle şey

0|0
    0|0
  • racona ters

0|0
    0|0
  • En kötüsüde bu işte sevdigin kişi eski sevgilinin yakın arkadaşı olur :D

0|0
    0|0
  • Herşey aşka baglı :)

0|0
    0|0
  • duruma bağlı, kim kimin kısmetidir bilemeyiz büyük konuşmamalı ama öyle bir durumda kalmak hoş olmaz

0|0
    0|0
  • bir kere bittiyse bitmistir... birdaha denemenin bir anlami yok

0|0
    0|0
    • neden sonuçta olmuş bitmiş bişey yani etrafımda her kız illa biriyle çıktı ve o kişiler çevrem geniş olduğundan benim arkadaşım ne yani kimseyle çıkamıycakmıyım ?

• baska kiz mi kalmadi...arkadasinin eski sevgilisiyle cikmak cok yanlis.. Arkadasina saygi göster biraz!

• arkadaşım bile diyemiyceğim biri çok eski dostum ama artık kanlı bıçaklı gibiyiz sevmeyiz birbirimizi

• hayır.Allah korusun.

0|0
    0|0

• Babalar gibi çıkarım

0|0
    0|0
  • samimi arkadaşımsa çıkmam

0|0
    0|0
    • tabi o kadarda değilim ama yani sevmediğim bir çocuk ama arkadaşım sonuçta ?

• sorun olmaz

• Tabikide hayır. Çıkan birinede hiç hoş bakmam...

0|0
    0|0
  • çıkmam

0|0
    0|0

• dğnyada kız mı kalmadı

Erkekler Ne Diyor 3

• Yoo ben genelde hiç manitası olmayanları tercih ediyorum yani hiç tanımadığım birinin manitası olsada çıkmam

0|0
    0|0
  • çıkma ne la bana hep saçma gelmiştir bir de ben zaten geçmişinde başka biri olan biriyle ilerlemiyorum ki çok şükür şu ana kadar direkten dönen çok oldu hatta hep yazık

0|0
    0|0
  • "Çıkmak" çok kabaca bir terim.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;