Küçük çocukların zor bıraktığı durumlar

kardeşiniz vs gibi küçük bir çocuk sizi bir başkasının önünde hiç zor da bıraktı mı?bıraktıysa ne dedi de zor durumda kaldınız?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• çocuklar ablalarının pedlerini görünce altlarına işer genç kızlar yalanı uydurulur ya hani. benim sersemsepet kardeşim bayram ziyaretinde bir dnya akrabanın yanında altına işeyince ablamda işiyo dolabı ped dolu ona bişi demiyonuz diye bağırmıştı.

0|0
    0|0
    • offffffffffffffffffff senin ki beter olmuş dövmüşündür bide kardeşini :D

• valla ben kızarıp bozarırken millet konuyu kapattı ... 15 yaşında kızdım sonçta olmasa şaşarlardı :D anlayışla karşıladılar. evet bir kaç morartan cimcik yedi sevgili şapalak kardeşim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Eşimle evlenmeden önce ailesiyle bize tanışmaya gelmişlerdi 4 yaşındaki yeğeni, birbirleriyle ilk kez karşılaşan ailelerimizin içinde "şimdi amcamla bu kız birlikte mi uyayacak yani" diye sormuştu çok utanmıştım ya :)

0|0
    0|0
  • Kardeşim beni rezil eder rezil olurum milletin ortasında mesela yok sen altına yapıyordun dışarıda oyun oynarken annemde seni dövüyordu(tabi yalan) yok evde bunu yapıyor şunu yapıyor daha beteri babamın yanında rezil eder öyle böyle değil bide kardeşim erkek daha beter aklıma gelmiyorki şimdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Odamda sevgilimle konuşuyodum telefonda küçük kız kardeşimde dinlemiş hepsini anneme anlatmış aşkımm cicimm hallerimi :D

0|0
    0|0
  • arkadaşın küçük bir kız kardeşi vardı sen ne sevimli şeysin kız dedim. Ne sandın *mcık diye bağırdı avm nin ortasında oha dedim noluyor :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;