AK Millletvekili'nin oğlu ile sevgili olan direnişci kız. Nasıl bir mantıksın sen?

Bu AK Milletvekilinin oğlu bizim lisede sınıf arkadaşımızdı bayada zenginlerdi demir işiyle mi ne uğraşıyordu herlde babası bu sene bitti lise her neyse aynı okulda acayip solcu bir kız vardı bu eylemlere katıldı gaz yedi tekme yedi morarmıştı bacağı.Faceden paylaşımlar yaptı ve Şu an inanamıyorum gerçekten buna o çocuk ile bu kız sevgili olmuşlar.Hemde babası 2 dönemdir milletvekiliydi düşünün 2.dönemi bu.Gerçi çpcuk yakışıklı bişeydi bide annesininde pek malum parti ile alakası yok gibiydi okula geldi beyaz bir Q7 si vardı kadının sarışın asortik havalı mavalı bakımlı bir kadındı böyle hiç o kapalı kadınlara benzemiyordu yani çok şaşırmıştık.Her neyse böyle bir kıza ne denir sizce? Hem katı solcu olduğunu idda eden bir kızdı yani bu.

0|0
711

En İyi Kız Görüşü

• Babasıyla çocuğun alakası nedir?Kaldıki çocukta akepeli olsun sevdikten sonra ne önemi var?Farklılıklara tahammülünüz olsun azıcık..

Her şeyden önce bu çocuk ve bu kız İnsan ve bunların kalbi var..Allah aşkına hayat sadece siyaset değil.Öldüğün zaman siyaset arkanadan ağlamayacak seni sevenler ağlayacak..Hep aynı kafalar..

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Aklınca gezi direnişçilerini kötülemeye mi çalışıyorsun? Bu kadar mı GeziZekalısın?

0|0
    0|0
    • Yok artık ne alakası var. Olan bir olay bu ve kızın düşüncelerinin arkasında durmaması garibime gitti

• oğlu akpli değildir belki, hatta ailesi de değildir, menfaat icabıdır belki..belki de senin o kız solculuk hezeyanlardaydı sadece

0|0
    0|0
    • bence ailecek akpli değiller.Akp li adamın karısıda öyle olmaz ben görmedim yani o kadar bakaımlı havalı sarışın ve permalı bir akp li vekil eşi.

• Onlar idealist değil diye onları infaz etmek düşmez bize

Hayırlısını dile geç...

Sanane derler adama.

0|0
    0|0
    • Sadece şaşırdım.

• Şaşıracak birşey yok bunda, bir yuva kurmak için aynı partinin çatısında birlikte olmak yetmiyor...

Fazla büyüüttünüzz bu konuyu gözünüzde.

• Libertenyenler demek ki.

0|0
    0|0
  • cocuk ask hayatına solcu bı kızla baslamak ıstemıs ılerde sol sag farketmıcek q7 sagdan soldan:)

0|0
    0|0
  • kemalisttir o kendini solcu zannediyordur fdlsjfksdhfk profile che koyan solcu oluyor zaten ://

0|0
    0|0
  • 18 yaş altı diye şikayet ettim ama kaç yaşındaydın ?

0|0
    0|0
  • Sizi ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • kıskanmıssın kızı

0|0
    0|0
    • Hiç te bile nesini kıskanıcam sadece düşüncelerine ihanet ettiğini düşünüyorum

• düşününce ne geciyor eline?

• belki çocuk da kız gibi düşünüyo olabilir mi, babası neyse ne?

0|0
    0|0
  • İsyanı Q7ye imiş :DDD

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Olabilir zit kutuplar birlikte oluyor

0|1
    0|0
  • anamıza babamıza göre mi seçelim diyosun kimle fingirdeşeceğimizi

1|1
    0|0
  • teallam. solcu ya hani yırtık pırtık giysilerle dolaşsın eylemden eyleme koşsun gaz yesin tekme yesin ama aşık olmasın mı? aşkla tabuları yıkmış o, sıra sende bence.

0|0
    0|0
  • aşk sağcı olcu mu tanırmış be gizli?

0|0
    0|0
  • 17 yaşında neyin solu siz neyin kafasını yaşıyorsunuz ya

0|0
    2|4
  • olayları görmedim duymadığım için uydurmayayım

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;