Erkekler için bu vücut ideal mi?

Erkekler için İdeal Vücut Nasıl Olmalı?

Sizce bu vücut ideal mi, evleneceğiniz kişinin böyle bir vucuda sahip olmasını istermiydiniz?

Yada aşırı mı?

link

0|0
77

En İyi Erkek Görüşü

• la bir yürüyün gisin o adam gibi kas hapmak için ilaçsız yani besin protein demiyorum steroidsiz en azından disiplinli uyku yemekle 2 yıl okeyto saygı duymak lazım bu resmdeki adamın disiplinli olduğu vücudundan belli ha hatun için yapıcaksan kaldır iki üç beş olur bişiler sağlık için yapıcaksan hiç bırakmıcan ve şöyle diyim bu vücut bir sanat eseri

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• ıyyyy böyle kaslı erkekler kusura bakmasın ama bana çok feminen geliyor :( niye bilmiyorum sanki kızlardaki makyaj gibi süslemişler kendilerini.

1|0
    0|0
  • Ben böylelerinden hiç hazetmiyorum

0|0
    0|0
  • Bu kim sen misin? MARRY ME

0|0
    0|0
  • önemli olan iç güzelliği

0|0
    0|0
  • İdeal diyemeyiz bu kadar aşırılığa gerek yok bence.

0|0
    0|0
  • Kolları fazla

0|0
    0|0
  • Bayagı bir asırı hemde..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kaslarını sıktığında aşırı gibi görünür,fakat sıkmadığında biscolata erkeği dediğimiz şekle bürünür bu insanlar.güzel vücutmuş bu arada.

0|0
    0|0
  • çok iyi yapmışsın kardeşim ya nasıl yaptın formüllerin nerler bir söylesen :D :D :D

0|0
    0|0
  • Çok fazla definasyon (sıkılaştırma) ve aşırı karın kası hiç hoş olmuyor. benim hayalimdeki vücut daniel craig in vücudu. google görsellere daniel craig deniz yazın kızlar aman düşüp bayılmayın :D

0|0
    0|0
  • Vücut sağlam valla reyiz :D Benim'de buna yakın ama ben iriyim :/ kemikler kalın yoksa bende öyle olmak isterim :S

0|0
    0|0
  • En güçlü kas; kalp kasıdır. Sen hiç bişey yapmasanda o durmadan kasılır gevşer. Kalp kasını geliştir bence.

0|0
    0|0
  • fazlası bile var

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;