NASIL BİRİ CANLANIYOR KAFANDA ?

Diyelim ki bir ortamda yeni biriyle tanıştınız . Onun ne gibi özelliklere sahip olmasını (kişilik ,fiziksel ) , davranışlarının nasıl olmasını istersiniz ( eğlenceli , ağırbaşlı) ? Aklınıza gelen bütün özellikleri sıralayabilirsiniz giyiminden kuşamından konuşma tarzına kadar ..

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• O zaman yaşanmış bir an olarak anlatayım fandasdik olsun cınım.Günlerden Pazar Miskin huysuz lanet bir şekilde uykudan uyandım saat öğlen 2. 48 cevapsız arama 24 mesaj.Aman tanrım bugün arkadaslara sözüm vardı cafeye gidip arka fonda canlı müzik okey oynayıp nargile içicektik.Erkek olmamın ve salaş bir tarzımın vermiş olduğu avantajla 5 dakkada giyindim ve çıktım.Yine telefon çaldı arayan arkadasım talhaydı hemen gelıyorum diyip suratına kapattım.sorry brother.Cafeye vardım birazdan tanıscagım bana nefes almamın 20 cı yılında mıladım olcak varlıktan habersizdim.İçeri girdim dağınık saçlarım cat botlarım 1.85 boyum ve geniş omuzlarımla ben geldim diyodum resmen.Arkadaslarım hemen el salladı aynı yerde aynı köşede oturuyolardı her zaman ki gibi o zamana kadar herşey sıradan ve monotondu.Ta ki çantasıyla meşgul olan o afet-i devran'ın kafasını kaldırıp benle göz göze geldiği o an'a kadar.Siyah düz sırma saçları konyanın eşsiz ovalarından koparılan spoiler-eti burçak-spoiler markalı bisküvi reklamında oynayan o eşsiz bugdayların rengınde bı kıvama sahipti teni.Boyu idda oranından hallice 1.65 boylu arkadasım gizemden bıraz daha uzun du .tahminen 1.73 boylarında ve balık etliydi.Yutkundum yürümeye devam ettim.elini sıkıp tanısmak için hayatı 5 sanıyelıgıne durdurmak için sabırsızlanıyordum.Merhaba ben TospağaRaphael.-Merhaba ben X adlı afet-i devran memnun oldum.-Bende.Merhaba Geri kalan hayatımın anlamı.Merhaba Geri kalan hayatımın ilk günü. Merhaba Mutlulugumun başladıgı cafe.Merhaba insanlar...(Yukarda yazılanların Hepsi hayal ürünüdür.Yeni uyandım ve elımde kahve sıgara sersemim ımla hataları için kusura bakmayın.Aşk acısı cekenler.Daha asık olamadım dıyenler.Sız ''O''na değil kafanızdakıne asıksınız.Hayal ettıgınıze asıksınız.Tekrar asık olabılırsınız.Asık olabılcegınız kısı daha karsınıza cıkmamıstır Üzülmeyin-Kamu Spotu.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Benim frekansımda birisi malesef yok :(

0|0
    0|0
  • içten olsun çekingen olmasın ortak ilgi alanlarımız olsun en önemlisi bilgili kültürlü olduğunu göstersin

0|0
    0|0
  • konuşmaya kim bakar yaa :D

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gulum kısmet bu işler kalıba koyamazsin.

0|0
    0|0
  • bi bende yok okadar cesaret

0|0
    0|0
  • Lütfen gelir misin Skype'ye? Kamera hazır. Açacağım tamam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aşkım canlanıyor kafamda... uzun boylu yapılı, gömlek giyen kısa saçlı kirli sakallı renkli gözlü esmer adamım. gözlerimin içine bakarak konuşmadan şapşal şapşal gülümsemesi, saçlarımın kokusunu içine çekmesi, ellerimi kibarca tutup onun tabiriyle 'minnak' ellerimi okşaması falan oy yirim özledim yine. :(

0|0
    0|0
  • seksi olsun

0|1
    0|0
  • Kafamda canlandırmama gerek yok , her insanın bir kişiliği vardır zaten .

0|0
    0|0
  • Hayal kurmaktan imanımız gevredi.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;