Bu kadar seviyesiz nasıl olunur üstüne alınan söylesin merak ediyorum.

Mesaj atanlara genel olarak cevap veririm bazılarına vermem. Ve bu mesaj atan adamlar ne kadar seviyesizsiniz ya adam cinselliği sever misin diye kötü şeyler söylüyor. Bu kadar seviyesiz olmayı nasıl başarıyorlar sizce ? Bu kadar kötü durumdasınız ? Toplum bu kadar mı kötü durumda ?

0|0
117

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç düşünmeden şikayet edin bunları asla affetmeyin.

Burada konuların altına yobazlık yapmayı ahlak dersi vermeyi bilirler ama iş uçkura gelince sağa sola saldırırlar. Bekletmeden şikayet edin.

Erkekler, kadınlarda aynı ortamda olmaya, sohbet etmeye, fikir alışverişine ve onların insan olduklarına alışmalıdır. Alışmayanlar sitenin kalitesini daha da düşürmemeleri adına uzaklaştırılmalıdır.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• ne alakası var seviyesizlikle cinselliği severmisin lafının güzelim hiç bir zaman rengini belli edenden korkma ne olduğunu gizleyenden kork seviyorum deyip iki güzel laf söyleyenin altına yatıyosunuz sonra kandırdı deyip lanet ediyosunuz direk isteyene seviyesiz diyosunuz

0|2
    0|0
  • kızlar buraya gelip gelip hem her türlü muhabbete takılıp ondan sonrada bana namusluluk abonozuna bürünmeyin lütfen burda herkesin ne halt olduğu belli çoğunuzla özelde yazıştım

0|1
    1|0
  • link link buraya bak seviyeyi anla

0|0
    0|0
  • Sırf onlar yüzünden 3 aydır kimseyi eklemiyorum desem yeridir. Abaza muamelesi görmemek için

0|0
    0|0
  • Her türküsü var burda. Profilini gizle ce sınırlı mesaj yap

0|0
    0|0
  • Her insan aynı değil. Burada vher tip insan var. seçme şansın var. istediğinle devam edip istemediğine cevap yazma..Sövsün saysın..havlayıp gidiyorlar..

0|0
    0|0
  • nasıl olsa sanal tacizin suçu yok ne yapsa adam burada rahat millet o yüzden..

0|0
    0|0
  • Bu güne kadar burada konuştuğum veya mesajlaştığım kişilerden hiçbiriyle böyle bir muhabbete girmedim :) hoş konuştuğum veya mesajlaştığımda o kadar çok kişi yok. bu yüzden içim rahat alınmadım :) ama bunu yapanlar empati yapmalılar..

0|0
    0|0
  • bu platformda her konu konusuluyor yha o yuzden her kızı kendılerıne vercek sanıyolar medeni olamıyorlar yapcak bısı yok bızım toplumumuzda boyle hemen vajınal falaıyet olacak sanıyo kızdan arkadas olunabılecegı dusuncesı onlara cok ters

0|0
    0|0
  • Ne deseydi adam" doktorculuk oynayalım mı ?" mı?

0|0
    1|0
  • Aç bir Eine Kleine Nachtmusik Movt Mozart dinle hiç bir şeyi takma bırak kalsınlar seviyesizlikleri ile.

0|0
    0|0
  • reeldeki söylenemeyen düşüncelerin sanala yansıması abazalığın yani

bu böyledir zihniyet çoğunlukta

0|0
    0|0
  • kaybol kız senin özelliğin ne ki gümüş kaplamamı var sende işine bak

0|0
    0|0
  • boyle yapa yapa butun kızları şımartılar

0|0
    0|0
  • Toplum bu maalesef

Biraz empati yap adamlarin hic sevgilisi olmamis yani :-)

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmayalım lütfen :)

Ahlakları buraya kadar yetiyor işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Onlar da "elbet biri cevap verir" diye atiyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;