Ne yapmam gerekiyor ?

Merhaba arladaşlar ilk olarak Hayırlı Geceler. Sanada Hayırlı Geceler diyeceksiniz ama bu gecem pek Hayırlı geçmedi. Dün spor yaparken sol ayağımın üzerine düştüm fena ağrıdı ama acısı henüz geçmedi , bugün de yine spor yapıyordum ve bu sefer de sağ ayağımın üzerine düşütm.Canım öyle acıkyor ki. Bir yandan sağ ayağım bir yandan sol ayağım acıyor.Bu yüzden yürüyemiyorum.Yürüsemde canım çok acıyor ve doğru düzügün yürüyemiyorum.Her neyse biraz uzun oldu sanırım yinede cevap yazarsanız sevinirim.Birde bu konuda tecrübeniz varsa onuda yazın lütfen .

Güncellemeler:
Tavsiyeler için sağolun.Hepinizin tavsiyesini denicem :) .

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• sen güreş spoluyla falanmı ilgileniyorsun:)

0|0
    0|0
    • yok ya ayağım takıldı öyle oldu iştee :)

• rica ederim dikkat et kendine ;)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
  • Dinleneceksin ayagin agridiktan sonra tekrar spora gitmen hata olmus bir kere belki kremler var agri olan bolgelere masaj yaptir.biraz bekleyeceksin yormayacakson zamanla ii hissedersin.

0|0
    0|0
  • hacı sen spor yapma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim çektiğim halen daha çekmekte olduğum acının küçücük bir noktasını bile çekmemişsin haline şükret bence :)

0|0
    0|0
    • O da var tabii :)

• Benim gibi bazı insanlar sebepsiz vücutlarının çeşitli yerlerinde sürekli ağrı ile yaşamak zorundalar. Tek iyi tarafı bir süre sonra ağrıya karşı direnç kazanıyorsun o kadar :D tavsiyem ayak bileklerini sıcak tutman fazla baskı uygulamaman ve iyileşene kadar da spora ara vermen yönünde. Geçmiş olsun :)

• Saol sanada geçmiş olsun

• Kırık değil, kırılsa duramazdın klişesini yapayım.

Doku tramvasıdır, geçer. Dikkat et biraz, bacaklarını güclendir ve spor öncesi ısınma yap

0|0
    0|0
  • doktora gıt

0|0
    0|0
    • Durum o kadar ciddi yani ? :)

Neyse tavsiye için sağol

• ne dıyım burdakılerden aldıgın cevapla taatmın olma gercek nedenı arastır canını çöptemı buldun sen

• Haklsıın yarın ilk iş doktora gitmek :)

Yükleniyor... ;