Sizce Galatasarayımız gruptan çıkar mı ?

Rakipler belli oldu , Türkiye'nin en büyüğü ve gurur Cimbom Avrupa'da yine başarılı olur mu ?

B grubundayız .

İşte rakipler ; Real Madrid , Juventus , GALATASARAY , ? 4.sünü güncelleyeceğim .

• Gruptan çıkar
    A seç
  • Çıkamaz
    B seç
  • 3. olur ve UEFA Avrupa Ligine katılır .
    C seç
  • Sonuncu olur
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
4. rakip kopenhag evet düşüncelerinizi alalım ?
Juve - GS 1998 ; 2-2 link

GS 3-2 Real , 2-0'dan 3-2 Ali Sami Yen'de zafer link

0|0
421

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle böyle bir konu açtığınız için teşekkür ederim.bence galatasaray'ın bu seneki kadrosu birbiriyle tam bir uyum içinde oynarsa birinci bile çıkabiliriz.kadro sağlam,takım içindeki futbolcuların hemen hepsi tecrübeli ama takımın biraz daha uyum içinde olması lazım.ufak hatalar vermemek lazım.galatasaray'ın en büyük zaafı küçük hatalar yüzünden oyunu kaybetmesi.İmparatorun takımı forma sokacağından eminim.defansı da geliştirdik mi tamamdır bu iş.real madrid'e yenilebiliriz ama diğerlerini yenme şansımız çok yüksek diye düşünüyorum.zaman gösterecek her şeyi.Saygılarımla...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• C: 3. olur ve UEFA Avrupa Ligine katılır .

0|1
    0|0
  • zor ama belli olmaz inş. gururlandırır bizi

0|1
    0|0
  • İnşallah canım insallah 5*

0|1
    0|0
  • Gruptan çıkmak imkansız değil bu yüzden çıkarız,ama Madrid deplasmanları şimdiden korkunç olacak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• 4.'ye göre uefaya belki gidebilir

Kimse madrid'i geçen yıl arenada yendik yine yeneriz hayallerine kapılmasın boş yere Gs'nin bu gruptan çıkması sürpriz olur

0|1
    0|2
  • en az 12 puan alır ust tura cıkarız

0|1
    0|0
  • Çıkma şansımız var inanıyorum.Tabi 4 rakip kim olcak.

0|2
    0|0
  • Gruptan çıkabilecek kapasitemiz var lakin 3. olup uefa ya gitmek daha mantıklı gibi uefa da daha gerçekçi hedefler koyabiliriz..

0|2
    0|0
    • olabilir aslında ama şampiyonlar liginin çeyrek finali uefa'nın finali değerinde düşünüyorum :)

• Bence yanlış düşünüyorsun uefa kupasını almak tarifi anlatılamaz bir haz o duyguyu tekrar yaşamak çok müthiş olurdu...

• Kardeş juveyi almanyadada yendik onuda bul at :D

0|1
    0|0
  • Hocam sonuncu olmayacağımıza inanıyorum. Gruptan çıkarsak sürpriz olmaz o güce sahibiz. Ama 3. olursak UEFA`da kupaya kadar yolu var. Gönlüm 3.olsun UEFA Kupasını tekrar alalım.

0|1
    0|0
  • real ve juve favori.gs 3. olur

0|1
    0|0
  • bir fenerli olarak biraz zor ama inşallah çıkar çünkü ligimizin puanı artarsa daha çok takım şampiyonlar ligine yükselir

0|1
    0|0
  • grıptan çıkar bence gs çıksın zaten ben fbli olarak desteklerim

0|2
    0|0
  • Kesinlikle 3. olarak Avrupa Liginde bizi temsil eder.

0|1
    0|0
  • vooov ulan başka bırsey ıstesem olacakmış real dedim barca dedim b munih dedim B gurubu dedım sabah :D

0|0
    0|0
  • çok zor bir maç olacak. iyi hazırlanırsa turu atlar bence..

0|1
    0|0
  • Galarasaray o gruptan çıkar ;) madrid i de yeneriz , juve yi de ... sonra gider kopenhag a yeniliriz yalnız yazın bunu bir yere =)

0|0
    0|0
  • 4. torbadan Napoli veya R.Sociedad gelmeyecek.Oradan rahatız ama zor, Arena'da maç kaybetmemesi lazım.Eğer yapabilirse gruptan çıkar.

0|0
    0|0
  • Malesef :///////

0|0
    0|0
  • 4. takım'da gelsin öyle soruna yanıt vereceğim.

Şu an UEFA Avrupa Ligi yolu gözüküyor.

0|0
    0|0
  • 3. olur ve UEFA Avrupa Ligine katılır .

0|0
    0|0
  • belli olmaz

0|0
    0|0
  • İmkanı yok..

Real - Juv 1-2 paylaşır sizde 3 . lüğü uefada devam edersiniz.

Kötü grup.. Ama böyle rakiplerle oynamak daha güzel her zaman zevkli oluyor çünkü.

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...