Dün ayrıldık bugün doğum günü :/

dün erkek arkadaşımla ayrıldık bugün ise doğum günü aramak mesaj atmak gelmiyor içimden ama yinede napsam diye düşünüyorum sizce ?

0|0
816

En İyi Erkek Görüşü

• Severek ayrildik ona yaniyorum

Unutamam o kokunu burcu burcu

Ben yatak dosek hasta yatiyorum

Sen gelmeden olamam ki taburcu diceksin

0|0
    0|0
    • denemeyi çok isterdim ::)

• E ozaman bisiler yap o zaman kirmissin demekki

• aramamı ilgilenmemei söylüyolar :(

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• İiçinden geleni yap gelmeyeni değil

0|0
    0|0
  • Biten bişey bitmiştir.Aramak vs eskiyi körükler kavga edersiniz daha cok tatsızlık uzguntu.sabret...zzzor bır süreç

0|0
    0|0
  • atma zorunluluğun yok

0|0
    0|0
  • bir mesajın sonu nereye varır bilirsin hiç bir adım atma

0|0
    0|0

• Bir günde elektrik düğmesi değilki verilen değer bitsin ( aşırı bir şey olmadıysa). İnsani değer kaybedilmemeli. Aranmalı bence.

0|0
    0|0
  • yüreğini götürdüğü yede gitmelisin kalbinin sesini dinle...

0|0
    0|0
  • bi mesaj at yarın da sevişirsiniz hayat böyle amk

0|0
    0|0
  • Son kez çaktır hediye olarak..

0|0
    1|0
  • Hem ayrıldık diyon hem ne yapayım doğum günü için diyon afedersin de nasıl bir ayrılmadır bu.

0|0
    0|0
  • Mesaj atma bence ayrildiysaniz.. Eski sevgiliden arkadas olmaz

0|0
    0|0
  • Artık tamamen ilşkiniz bittiyse araman ya da mesaj atman gereksz bence.Yok eğer geçici bir ayrılık diyosan ve de hatalı olan tarf sensen o zman arayıp mesaj atabilirsn, iyi olur o zman yanii.

0|0
    0|0
  • Ayrılan kim bilmiyorum ama insan sonuçta. Çok kötü bişey yapmadıysa bence bir mesajı hakeder. Saygılarımla.

0|0
    0|0
    • ayrılan kendisi :( mesaj atmama isteğim ise cevap vermezse kendimi iyice küçük düşürmüş olmam

• Hayır asla. Sen kendini küçük düşürmek bir yana, büyürsün kardeşim.

• Her şeyi unut içindeki sesi dinle.

0|0
    0|0
  • En azından küçük bir mesaj atmalısın bence

0|0
    0|0
  • içinden gelmiyorsa atmayacaksın tabi ki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• eski anılarımı anımsadım bian..ayrılan taraf erkek arkadaşınmış yorumlardan okuduğum kadarıyla..benimm zamanın da iki yıllık bir ilişkim oldu.. ne hikmetse erkek arkadaşım doğum gününde benim doğum günümden sevgililer günü vs. günlerden önce hep ayrılırdı tam da 1 gün önce..ben de aptallık edip peşinden koşardım yani koşmakta değil ama illa ki bir mesajla başlardı her şey ama sadece kendimi kandırmamdan ibaret kalırdı..bence boşver,ama şöyle de bir şey var ben ya da bizler sana her ne kadar mesaj at ya da atma ara ya da arama desekte sen kalbinin sesini dinleyceksin.. :)umarım kalbinin sesi seni sonuçları güzel olan şeylere götürür...

1|0
    0|0
  • yaşanmışlıkların hatrına bir doğum günün kutlu olsun yaz

0|0
    0|0
  • Seviyorsan barışmak istiyorsan at.

0|0
    0|0
  • hiçbir şey yapma arama mesaj atma ayrıldınız ve bitti onu bitirmeli hayatından çıkarmalısın anca ameliyat olur geçmiş olsun dersin o kadar

0|0
    0|0
  • atma .

0|0
    0|0
  • at bence belki o bunu istiyodur dogum günü mutrlu olsun sonucta hatrı vardır sende

0|0
    0|0
  • Mesaj at bence..

0|0
    0|0
  • Hala daha seviyorsan ve onla olmak istiyorsan doğum gününü kutla ama sevmiyorsan ve ayrı kalmak istiyorsan asla mesaj atma.

0|0
    0|0
    • seviyorum tabiiki ağla ağla gözüm çıktı mesaj atmak istememein sebebi cevap yazzmazsa korkum :(

• Bence bir dene. Bunu mesajı atmadan bilemezsin.

Yükleniyor... ;