Gerçek aşkı tattığınızı düşünüyor musunuz ?

Evet arkadaşlar o herkesin ağzına dolanmış olan AŞK kelimesinin hayatınızdaki yeri ne gerçek aşk sizce nedir ?...Aşkı tattığınızda yaşadıklarınız hissettiklerinizz buyrun :)

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• evet tattım 3 sene sürdü. sabah günaydın mesajıyla başlar hep umut dolu konuşurdu hiç sıkmazdı halden anlardı işim var dediğimde tamam bitince mesaj at derdi 2 gün atmayım 2 gün bidaha mesaj atmazdı ben atana kadar kaç kez görücü geldiler hep benim için reddetti en sonunda kavga ettim ayrıldım şimdi istanbulda bir memurla evlendi kuran kursu hocasıydı kendisi allah onu hep mutlu etsin hep en iyiyi haketti ama hep benle yaşamak istedi nasip değilmiş. işte benim 3 senelik hikayenin 3 satırı bu.

0|0
    0|0
    • hüzünlendim okurken evet alnına yazılmamış inşallah hakkında çok daha iyi birilerini çıkarır rabbim karşına aşık olabilceğin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Gercek aşk kavramı hayatın akısı ve deneyim birirkimi ile oluyor.

Küçükken bir bardak çayı uzerıne doktuğun anda hissettiğin acıyı düşün. Daha sonra çay uzattıklarında hep yanacakmıs gıbı hissettin... Zamanla bardagın bos tarafından tutup yanmamayı ve çayı içmesini öğrendin...

Aşk kavramı da aynene böyle. Deneyimsiz ve tecrübesizsen için yanar...

Tutmasını bilirsen içersin en kral aşkları...

( https://www.youtube.com/watch?v=gmWZH7Ae9NY Orhan Babadan bir şarkı...)

0|0
    0|0
  • Aşk yaşadım ama gerçek aşkmı bilemem. Eğlenip mutlu olduğum zamanlar da oluyor , sinir ettiği üzdüğü zamanlar da oluyor. Ama birlikte çok şey yaşadık her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz mutlu oluyoruz , aslında şöyle bir düşündüm de , her erkeğin yaşamak istediği her şeyi yaşadım nerdeyse , yaşatıyor yani. Mutluyum sıkıntı yok. =)

0|0
    0|0
  • aşktan ne kasettiğine bağlı kadın ile erkek arasındakimi buysa mesela sen bir erkeği sevdin o da seni sevdi ve yaşlandınız öldünüz o sana öbür dünyada ne vaat edebilir. Umarım kastettiğim şeyi anlamışsındır

0|0
    0|0
    • evet çok iyi anladım bu yüzden böyle bir sru sordum zaten ben sadece kadın erkek aşkından bahstmiyorum ilahi aşkı tadan var mı aynı zamanda bunu da sordum

• Evet Ona Deliler Gibi Aşığım Yanımda Değil Şu an :( O Şimdi İstanbul'da Ben İse Adana'da Ama Sırf Onun Yanına Gitmek İçin Üniversite KAydımı İstanbul'a Aldıracağım..

0|0
    0|0
  • Gerçek aşk eksik his etmek yoklugundan ölmek ve sadece onun gülme sebebi olmaksa tattım.. Sonrada bir b.k olmadı o varlıgımı bile bilmiyordur..

0|0
    0|0
  • bizde herşey yalandı,gerçek aşk ne kelime aşkın yanımızdan geçtiğini düşünmüyorum..

0|0
    0|0
  • Hayir tatmadim, bu zamanda gercek ask diye bir seyin olduguna pek inanmiyorum.

0|0
    0|0
  • Evet, ilk okulda cok ilginctirki ilk okul ve orta okulda tattim, tattimda denilemez asik oldum. Ondan sonra bir daha olamadim.

Onu gördügümde ayakta zor durdum basim dönüp düsücek gibi oldum sürekli gözlerim ondaydi sürekli ondan bahsediyordum herkezin yaninda ama gidip bir merhaba, günaydin bile diyemiyordum cok cekingendim =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tatmayın.

sonra vay efendim bilmemne dinlemem.

0|0
    0|0
  • tattım, onunla görüşeceğim zamanlarda midem garipleşiyordu , heyecandan metabolizmam hızlı çalışıyordu , sebepsiz gülümsemeler ,tenine dokunmak en güzel şeydi

0|0
    0|0
  • aşık oldum çok kotu bı duygu terkedilde kavuruyo insanı aşk : Acısı Şurda Kalır

0|0
    0|0
  • tatmadım o duyguyu henüz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...