Sarışınların gerçekten aptal olduğunu düşünüyor musunuz?

ben gerçek sarışınların aptal olduğunu düşünmüyorum.pek çok tanıdığım gerçek sarışın var çoğu da kurnaz hele ki bunların mavişleri çok uyanık.avrupalılardan örnek verirsek sarışınların aptal değil aksine çok akıllı ve kurnaz olduğunu anlarız.bi örnek sharon stone ıq seviyesi 154.peki sarışınların aptal olduğu iddası nerden çıktı sizce

Güncellemeler:
lütfen esra ceyda kardeşleri pas geçelim

0|0
316

En İyi Erkek Görüşü

• Atatürk olmadıgının kanıtı degilmi zaten ? V_V

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• link Kanıt ortada Bence Aptallık var ama esmererdede var öyleleri :)

1|1
    0|0
  • Kızları kandırmak kadar kolay bişey yoktur ve tabi gönüllerini almakta basittir bu böyle geldi böyle gider .)

0|0
    0|0
  • akıllı-kurnaz, aptal-saf eşleştirmesine katılmıyorum. akıllılık iyi bir meziyettir kurnazlık ahlaksızlıktır. aptallık bir beceri yoksunluğudur saflık işse temiz kalpliliktir. çağımızda kurnaz olmak başkalarını kandırmak meziyet iyi kalpli yardımsever olmak enayilik olarak algılandığı için böyle eşleştirmeler yapılıyor. sarışınlar aptal mıdır değil midir bilemem ama böyle değerlendirmelere inananlar hakkında pek de iyi şeyler düşündüğümü söyleyemem

0|0
    0|0
  • Televizyon dizileri ve sinemalar yüzünden bilinçaltımızda öyle bir düşünce oluşturuldu. Halbu ki böyle bir genelleme yapmak yanlış olur. Aptalı da var akıllısı da var.

0|0
    0|0
  • hayır yaa ne alakası var internet geyiklerine prim vermemeli

0|0
    0|0
  • sarışınlar aptal değildir. zaten türkiyede gerçek sarışın kaç tane varki kaç tane tanıdınızda aptal diyosunuz :) Röfleli saç görseniz sarışın diyosunuz zaten :)

0|0
    0|0
  • Sarışınlar aptal diye kim demiş yahu azizim. Hatunun tütün sarısı bir başka güzeldir.

Buram buram hasret kokar. İçine çek çek doyamazsın..

0|0
    0|0
  • aslında aptal değiller kafalarını kullanamıyorlar o kadar

0|0
    0|0
  • SARIŞIN KADINLARIN ŞEHVETLERİNE YENİK DÜŞTÜĞÜ BU YÜZDEN APTAL İŞLER YAPTIĞI İÇİN OLABİLİR AMA ONLARI BİR ERKEK GÖZÜNE KESTİRDİĞİ SÜRECE

0|0
    0|0
  • ben sarışınların daha zeki olduğunu düşünürüm hep ve daha sinsi geliyor, aptal numarası yapıyolar sadece

0|0
    0|0
    • aptal numarası yapmaları sinsiliklerini kanıtlıyor.akıllarınca kendilerini masum gösterecekler

• evet esra ceyda kardeşler mesela, sarı tüylülerden korkacaksın aman haa

• Şarışın ırk daha zeki mavi gözlü olanları özellikle

0|0
    0|0
  • Hayır düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Kıskanmayalım lütfen sarıları ... :)

0|0
    0|0
  • vay be beni 1 puanla geçmiş benim iq 153 kumralım demek saçım 2 ton daha açık olsaydı ben onu geçecektim ::D

0|0
    0|0
  • Kızlar bile kendilerine aptal diyor. yani sarısınlar. o zaman dagılalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• link all sana aptall iştee :D

1|1
    0|0
  • Küçükken tüm sarışınları kötü kadın sanırdım.

1|0
    0|0
  • saçmalık .

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;