Erkekler sorum size ne dersiniz

diyelimki çok uzun zaman sevdiğiniz ve ilişkiniz olan bir kadın var. sizi çok sevdiğine eminsiniz.sizden izin almadan hiçbiryere gitmez.cinsel hayatınızda ruh eşiniz.işten eve geldiğinizde size güzel yemekler yapar.üzerinizi çıkarır.ayaklarınızı yıkar.yatakta size asla hayır demez.her seferinde en üst noktada olursunuz,sevdiğiniz kadında tabi..size güzel meze sofraları hazırlar.anlatıgınız komik hikayelere gülmekten ölürsünüz beraber.kıskanır sizi paylaşamaz.sarılarak uyur hep..dualar eder işiniz rast gitsin diye.yıkar keseler giydirir.hizmetçiniz olur geyşanız olur cariyeniz olur arkadaşınız olur anneniz olur.

gün gelir ayrılırsanız böyle birinden pişman olur musunuz?

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• böyle biri bulsam onur duyar gurur duyar ve ömür boyu ayrılmam ayrıldık diyelim pişman olur onu elde etmek için uğraşırdım

0|0
    0|0
    • keşke oda böyle düşünseydi ve bir yuvamız olsaydı.ve ben burda içimi dökmek yerine kollarında uyuyo olsaydım.öyle seviyorumki..

• profilini nasıl gizlediğini öğrenebilir myim

• ayarlar var ona gir orada en alt da solda gizlilik ayarları var oradan bak bulunca yapınca haber ver olur :) yaptığını anlayım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Olunmaz mı hiç.. zaten böyle biri zor bulunur kim bulup kaybetmişse hayatının hatasını yapmış :)

0|0
    0|0
  • Öyle bir karakteri bırakan birisi olursa 7 geçmişini ... Ben ki öyle birisini bulacağım her şeyi ile 4/4 lük bırakmam bırakırsam kendimi keserim

0|0
    0|0
  • O benim kölem değil öncelikle,birbirimize yardım ederek geçinmeyi tercih ederim.Eğer gerçekten seviyorsam da ayrılmam.

0|0
    0|0
  • bu sensin anlaşılan

0|0
    0|0
  • Sana birşey söyliyim erkekler hiçbirşeye hayır demeyen kadınlardan daha çabuk soğuyorlar erkekler yapıları bakımından herzaman zoru istiyor ve zoru tercih ediyorlar. Benim yakın çevremdeki gözlemim bu kendiminde daha önce yaşadığı bir durum.

0|0
    0|0
  • tabiki pişman olurum ben sevglimden ayrıldım bunları yapmadgı halde böyle brnden ayrılırsam yaşamak acı olur galiba

0|0
    0|0
  • hemde köpekler gibi pişmanlık ne demek yaww sorumu bu

0|0
    0|0
  • heralde oluruz oyle bı kadın var mı geercekten

0|0
    0|0
  • hayır asla.hep iyi bir şekilde anarım onu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1