Etrafınızda chatten tanıştıgınız ciddi kişi var mı

arkadaşlar netten chat sitesinden tanıştıgınıza güvenirmisiniz

adamı görmedim o da beni görmedi beni görmek istiyor hatta belki evlenmeyi düşünüyor muş inşaat mühendisi miş sizce görüşmeye gidim mi

kendisine bir şey sorunca çok meraklısın çok soru soruyorsun diyor ama sormam lazım demi neden gizliyor herşeyi açıklamıyor onu anlamıyorum bide bana diyor üni meznusun ama etrafında tanıştıgına fırsat veermiyorsun yazık falan diyor

sanaldan tanışıp evlenen mutlu olan var mı ya da mutsuz olan çevrede nasıllar

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• Netten biriyle tanışnca çalışmıyorum işsizim diyorum . Gidiyomu kalıyomu bakıyorum , muhendisim doktorum diyene pek hürmet gösterme

Ama git gör istersen belki doğrudur 50/50 şansın var . Eve gidelim derse bir lavaboya gideyim kalkalım de ,TOPUK KAÇ kurtar KENDINI

0|0
    0|0
    • sınava hazırlanıyorum üni meznuyum dedim çalışmadıgımı biliyor ama beni görmek istiyor gerçekten mühendis mi bilmiyorum

• birine söylemeye bile utanıyorum nasıl anlatıim bu durumu bana takip et diyorsun bide

bana diyor seni görmek istiyorum ben nasıl resim istim o beni skypdan görmek istiyor

• O zaman veda et hayatta başarılar dile bir daha adını anma, unut. Evde kalmış sayılmazsın 27 daha ge�çsin. Bunu kendine yükleme sıkıntı yapma

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Chat ile hiçbir yere varılmaz bence. Fakat forumlardan, yani amacı flört, ilişki vs. olmayan yerlerden gerçekten kız-erkek çok iyi arkadaşlar edindim ve buluşup vakit geçirdim. Fakat ilişki anlamında sanaldan pek umudun olmasın.

0|0
    0|0
  • Ben ck arkadsm oldu snaldan. Ama nrmal arkads dygusal bse degl. Bkacı svdgnı soledi onlarlada arkads klmayı terch ettm. İyi bri gelrse sansına snvta sanal burası herkes kendı capında kral..

0|0
    0|0
  • sanaldan kmseye güvenme kardeşm

2|0
    0|0
  • bende inşaat mühendisiyim :) çok kişi ile tanıştım tabiki ve hala konuşmakayım hepsine güvenmiceksin özellikle gizli kapaklı olana ama bu kişiden kişiye değişir.

0|0
    0|0
  • çetten ciddi bir kişi işe tanışılmaz...bunu öğrenin artık ;)

0|0
    0|0
  • Eklersen senınle tanışmak ısterım. Ilerıde bu sorruya verecek bır cevabım olsun demı :)

0|0
    0|0
  • burdan tanısıp bulustuklarım bıle oldu

0|0
    0|0
  • var .şimdiye kadar üç tane oldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kameranızda mı yok? Bu arada boşversene allasen. Evli falandır o cevap vermiyorsa.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;