Herkes bir kere okusun..

Yakışıklı diye g.tünden ayrılmadığınız çocuk, ertesi gece bir trafik kazası geçirebilir ve bu kazadan sonra yüzü gözü gözükmez hale gelebilir. İyi bir futbolcu diye, etkilendiğin çocuk bir futbol maçında ayağından sakatlanabilir ve futbol hayatına son verebilir. Zengin diye, ölüp bittiğin çocuk ise, kumarda bir gecede bütün herşeyini kaybedebilir. Sonra sende,g*tgibi öylece kalırsın.

Unutma, hayat insanı ters köşeye yatırmayı sever. Yolun ortasında, ekmek parası için darbuka ya da gitar çalanlara imrenerek ve tiksinerek bakarsınız, ama televizyonlarda reyting için gitar çalanlara ölürsünüz. Amatör liginde, sırf memleket aşkı için forma terletip aylarca parasını alamayan insanlardan bahsetmez, ama yüzbinlerce kişinin ortasında futbol oynayan bir insana ilgi duyarsınız.

Sorarım size, siz çok mu akıllısınız?

Evlilik hayalleri kurar, ama üstü açık araba beklersiniz. İyi bir adam beklentisine düşersiniz, ama aynı zamanda kıskanılmamak, sahiplenilmemek istersiniz. Sevdiğiniz insanları, sırf cebinde parası yok diye tersler, zengin birileri için ölürsünüz.

kıssadan hisse o ki , bir insanı dış görünüşü ya da popüler çok parası olduğu için değil , kendisi olduğu için , evine ekmek götüren adam olduğu için sevin.

Öyle bir duygu organınız kaldıysa, tabiki..

( Soru formatında değil ama umarım kaldırılmaz.. )

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• helal olsun sana..bende boyle dusunuyorum ama benimde kalbim bir yakisikli zenginde..simdi sende herkez gibi aynisin diyeceksin bana ama bazen gercekler gorundugu gibi olmuyor..ben onu o 8 yasimdan beri seviyorum o ozman ne yakisikliydi ne arabasi vardi ne de cebinde parasi..ben ona o bisikletinin ustundeyken asik oldum ozaman benimde asktan haberim yoktu aslinda ama ona karsi baskaydim iste ozaman paradanda haberim yoktu benim..simdide ozamandan bir farkim yok asllinda simdi sadece onu sevdigime eminim ama o simdi son model arabaile geziyor ben ise ona eskisi gibi bakamiyorum cunku ben onun bisikletli halini seviyordum..

0|0
    0|0
    • herkes hep aynı kalmıyor o saflık bisiklette kaldı . :)

• onunla yasadigim yaptigim hic bisey icin pisman degilim gonlum rahat ama ellimden geleni yaptim mi iste onu bilmiyorum..

• iyi dusun yapmıssındır :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• imrenmek saygı duyup onun gi olmak istemek demektir yanlış kullanmışsın.

0|0
    0|0
  • Iyi yazmışsın helâl

0|0
    0|0
  • bırak bu atarlı ergen tavırlarını... Alan memnun satan memnun sanane.

0|0
    0|0
    • Bu tür yorumlar beklemiyordum diyemem :)

• Hayırlısı be gülüm :D

• Amin :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;