Bir ilişkide vazgeçilmeyen taraf olmak için ne yaparsınız ?

Bir ilişkide vazgeçilmeyen taraf olmak için ne yaparsınız ? Hani seversin, bağlanırsın, onun gitmesinden korkarsın bunun olması, karşı tarafın böyle hissetmesi için ne yaparsınız ?

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• Birşey yapmam, benim doğam gereği öyleyim, sadece gönül ilişkierinde değil, sosyal faliyetlerde ve iş ortamında da bir şekilde otorite sürekli bende oluyor. Buna hiç emek sarfetmiyorum, çaba göstermiyorum. Lise de de böyleydi, sanırım popularite kanımda var.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Karşılıksız severim.

0|0
    0|0
  • bir ilişkide vazgeçilmez olmak için umursamaz olacaksın karşı tarafta ayrılsan da benim için sorun olmaz izlenimi yaratacaksın kolay kolay ona teslim olmayacaksın her dediğine tamam demeyeceksin kendi fikirlerini savunacaksın senin ondan ayrılmandan korkacak bu artık benim deyip seni cepte hissetmeyecek anlatabildim mi :)

0|0
    0|0
  • Ayrılmaktan hiçbir zaman korkmadım böylece vazgeçilmez oldum.

1|0
    0|0
  • Gerçekden Seven Olurdum !

0|0
    0|0
  • kendım olurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Canım hayatım ne yaparsan gidecek olan gene gider hemde arkasına bakmadan o yüzden bunu suratına bile söylesen anlamaz

0|0
    0|0
  • Karşı tarafın böyle hissetmesini istiyosan sen öyle hissetmiyceksinki şımarmasın cok güvenemesin kendine :)

0|0
    0|0
  • pek bisey yapmadim amaşu anvazgecilmeyen tarafim

0|0
    0|0
  • Hiç bişi yapmam kendim gibi olurum severse sever :) ona kalmıs ekstra efor sarfedeemem

0|0
    0|0
  • Çok ilgi gösterme, onsuz olamayacağını anlamasın eminim sana daha çok bağlanıcaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;