Yardım edınnn arkadasım içinn

en yakın arkadasım ıcın soruyorum.arkadasımn cıktıgının evıne hacız gelmıs annesı de arkadasıma ayrıl o oglandan yoksa senı evlatlıktan redderım ya ben ya o dıo cunku eger evlenırsenız bır omur borc odemekle gecer omrün diyor.kız da sevıyor.oglanın da babası olmus annesıne bakmakla yukumlu :(

Güncellemeler:
arkadasıma nası lyardımcı olabılırım?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba ilknur.öncelikle hukuk mezunu bir kişi olarak bildikleri mi sıralıyım.oğlanın evine haciz gelmesi demek şudur.ancak alacak kadar borçlunun malı haczedilir.haczedilen mallar alacağı karşılıyorsa sorun yok.ilerde kazancaklarına zeval gelmez.şayet alacak karşılanamamışsa ve borçlunun ödeme gücü yoksa borç ödemeden aciz belgesi verilir.maddi durumu düzelip tekrar mal edinmeye başlarsa (belirli süre zarfında)tekrar haciz mümkün.evlenmeye gelince.evlenen kişi ler mal ayrılığı rejimini seçerse evlenirken kadının kazandıkları ve edindikleri mallar haczedilemez.

yani hukukta bile sevenler ayrılmasın,yüksek yüksek tepelere kar yağmasın düsturu gözetilmiş:)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşının anası muhtemelen varoşlarda doğmuş büyümüş mutluluğu bir tek zengin kocada bulabileceğini sanan cahil bir kadın

arkadaşının işi zor

0|0
    0|0
  • annesi parasızlıktan cok cekmiş demekki

0|0
    0|0
  • Anasının sözünden çıkmaması için arkadaşını uyar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• haciz neden gelmiş ? kızın annesinin kötülüğüne söyleyeceğini sanmıyorum ..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;