Mutlu olmayı nasıl başarıyorsunuz ??

Hassasım güçlü gözükürüm ama içten bunu beceremiyorum mutlu olamıyorum peki ya siz mutlu olmayı nasıl beceriyorsunuz ?

0|0
717

En İyi Erkek Görüşü

• İnan herkes senin gibi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• İçerken mutluyum, içmiyorken içeceğim zamanı düşünüp mutlu oluyorum.

Her daim mutluyum.

0|0
    0|0
  • mutluluğu yaratılanların rızasında değil,

Yaradanin rızasın da aramak gerekir.

0|0
    0|0
  • yok be olamadımki hala herşey aynı

0|0
    0|0
  • mutlu olmak istiyorsan çevrendeki insanları takmayacaksın.bunu yapan insanda çok nadir bulunur yani zor bişey :)

0|0
    0|0
  • Çok zor değil ama senin beceremeyeceğin bir şey. Yazdığın her şey buna benziyorsa fazla akıllı olmadığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bAŞKALARININ MUTLULUĞU İLE MUTLU OLMAYA ÇOKTAN ALIŞTIM

bunu öğrenince en ufak şeyden mutlu olmayı başarabiliyorsun

0|0
    0|0
  • Biraz dışarı çık, etrafına bak insanlar ne yapıyor ona bak. Sonra mutlu olup olmadığını kendine tekrar sor. Tabi etrafa nasıl baktığında önemli.

0|0
    0|0
  • herkes öyle ya ful mutlu olan kimse yokki olamazda zaten:)

0|0
    0|0
  • Tek kural var Umursamıcaksın ... !

0|0
    0|0
  • ben mutsuz olduğumda doğa yürüyüşlerine çıkıyorum tüm stresimi atıyorum :)

0|0
    0|0
  • başına ne gelirse gelsin gülmeyi unutma. herşeyini alabilirler ama gülmeni asla.

0|0
    0|0
  • bu aralar hiç başaramıyorum çünkü uğraşmıyorum

0|0
    0|0
  • hiçbirşeyi kafana takma,gül geç hayatla barışık ol

0|0
    0|0
  • Basit, sevdigini yaparsan ozgursundur ama yaptigin seyi icinde bulundugun ani seversen mutlu olursun .

0|0
    0|0
  • dünyadakı diğer insanların durumuna bir bak derim insanlar nelerle mücadele ediyolar.ne hastalıklar ne zorluklar ne dertler çekiyolar aç bir bal ve şükret emin ol ondan sonra dünyanın en mutlusu olursun

0|0
    0|0
  • yarın girdiğimde 8 lvl olcam mesela, buna da mutlu oldum, polyannayı kıskandırıyorum yani.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok şükür ailem hayatta ve sağlıklılar, nimetlerin en büyüğüne sahipken, sahip olmadığım anlamsız şeyler yüzünden niye hayatı kendime zindan edeyim ki.

0|0
    0|0
  • Umursamamazligi öğrendiğimden beri daha mutluyum o bunumu demis bu bunumu dusunmus kim ne derse desin..dusunsun...

0|0
    0|0
  • beceremiyorum rolda yapmıyorum. mutsuzluk akıyor heryerimden napalım mutsuz görmek istemeyen başka yöne baksın

0|0
    0|0
  • Mutsuz olmam için bi' sebep yok.

0|0
    0|0
  • Mutlu gözüküyoruz,çoğumuz özümüzde gerçekten mutlu sayılmayız.

0|0
    0|0
  • Becerdiğimizi kim söylemiş. .

0|0
    0|0
  • eskıden bende öyleydım ama hem içten hemde dış olaraktan mutluuyum aştım bunu artık.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;