Beşiktaş taraftarının Ronaldinho ve Eto'o isteği hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Ben şahsen ne kadar ünlü oyuncular olursa olsun, bu yaştan sonra Beşiktaş'a transfer edilmelerine sıcak bakmıyorum... Bazı taraftarlarımız aşırı derecede yıldız sevdalısı... Aşkları çıkar amaçlı demek ki :) Bense her şartta Beşiktaş'a bağlı biriyim... En büyük hezimetimizde bile maçın sabahında hemde üniversiteye formamla gitmiş biriyim :) Bu iki ünlü oyuncunun bu sezon transfer edilmesini istiyor musunuz? Neden?

• Evet, transfer edilmeli.
    A seç
  • Hayır, transfer edilmemeli.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
516

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• eto değil de ronaldinho gelse mutlu olurdum.yıldız konusunda biz yıldız görmemiş takım değiliz,q7,guti gibi yıldızlar gelmiştir takımımıza.o yüzden farketmez:)

0|1
    0|0
  • Eto bitmiş

0|2
    0|0

0|0
    0|0
  • Oooo jenk,aramıza hoşgeldin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ben Fenerbahceliyim ama Beşiktaş diğer türk takımlarından daha saygın bir takımdır , diğerleri gibi beş kuruş etmez takım değildir .. İnşallah Eto'yu alırlar , Ronaldinhoda öyle , Eto gelebilir diye düşünüyorum ama ronaldinho sanmıyorum cunku brezilyalı oyuncuların tek hayali ülkesinde futbolu bitirebilmek ama inşallah gelirler , yakışır beşiktaş taraftarına

0|1
    0|0
  • bu isimler beşiktaşa fazla gelir. gördük quaresma ve simao olayını.

beşiktaşın mücadeleci, başarıya aç insanlara ihtiyacı var.

0|1
    0|0
  • Sol bek alsınlar yıldız değil takım futbolu oynayan oyuncular istiyoruz.

0|1
    0|0
  • Ronaldinho veya Eto yu alacağımıza birisine vereceğimiz para ile bir sol bek ve bir forvet alsak takım daha iyi olur diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • kadromuz iyi ama gelseler yok demeyiz

0|0
    0|0
    • Bizim taraftar hiçbir şeye yok demez zaten :) Ama gelirlerse para yok der ve ürün almazlar, o yüzden sıkıntı :)

• O taraftar profili Yıldırım Demirören'in eseri

0|1
    0|0
  • herkes bir şeyler ister

0|0
    0|0
  • bu pintilikle Fikret ormandan tarzanı transfer edebilir :))

0|0
    0|0
  • Çok merak ediyorum dünyanın en çok para alan 2. oyuncusu olan Eto'o ya nasıl bir teklif edecek hele ki daha geçen sezon FEDA sezonuyken zor o işler...

0|0
    0|0
  • ronaldinho yaşlanmaz :) adamın ölüsü top oynar futbolu bırakana kadar sahada ki varlıgı yeter buna emin ol. brezilya liginde ki maclarına bak. ama eto o konusunda haklısın.

0|0
    0|0
  • Evet, transfer edilmeli

0|0
    0|0
  • Hayır, transfer edilmemeli.

0|0
    0|0
  • kim istemez ki eto 'o dan daha iyi bir golcümü var ülkede şu an?

0|0
    0|0
  • istesede alamaz zaten en azından etoyu çünkü eto imza attı

0|0
    0|0
  • Alırız ama babayı

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;